هنر و تجربه: فیلم سینمایی «پریدن از ارتفاع کم» اولین ساخته حامد رجبی به تهیه‌کنندگی مجید برزگر در بخش مسابقه سی‌امین دوره جشنواره والنسیا به نمایش درمی‌آید.
پریدن از ارتفاع کم در بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم والنسیا انتخاب شده است که از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی هنری کشور اسپانیاست. جشنواره فیلم والنسیا امسال از ۲۹ خرداد تا ۵ تیرماه در این شهر بندری اسپانیا برگزار می‌شود. این جشنواره به فیلم‌سازان جوان و کمتر شناخته شده اختصاص دارد و به برگزیده بخش مسابقه فیلم‌های بلند مبلغ ۳۰ هزار یورو و به برگزیده بخش فیلم کوتاه ۱۰ هزار یورو جایزه نقدی می‌دهد.
«پریدن از ارتفاع کم» پیش از این در بخش پانورامای شصتمین دوره جشنواره برلین حضور داشت و موفق به دریافت جایزه فیپرشی شد. این فیلم هم اکنون در گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است.
«پریدن از ارتفاع کم» داستان زنی به نام نهال است. او چهار ماهه حامله است  اما می فهمد که جنین در شکمش مرده است. سکوت می کند و تصمیم می‌گیرد از این ماجرا به کسی چیزی نگوید.
نگار جواهریان، رامبد جوان، محمود بهروزیان، مهری آل آقا، صدف احمدی، سعید اشتیاقی، شفق شکری، افشین لیاقت، علی اکبر مددی مهر، امیر حسین آصفی و ژیلا دایی از جمله بازیگران فیلم سینمایی «پریدن از ارتفاع کم» هستند.