هنر و تجربه: «پریدن از ارتفاع کم» نخستین ساخته حامد رجبی در جشنواره بین‌المللی شانگهای چین به نمایش در می‌آید.
این فیلم که هم اکنون در گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است، در بخش پانورامای جشنواره بین‌المللی شانگهای چین حضور دارد.

جشنواره‌ شانگهای که از مهمترین جشنواره‌های قاره‌ آسیا و از جشنواره‌های الف جهان است، هر سال در بخش پانورامای خود فیلم‌های موفق سال قبل را که در جشنواره‌های دیگر مورد توجه قرار گرفته‌اند، نمایش می‌دهد. این جشنواره از سال ۱۹۹۳ آغاز به کار کرده است و امسال آندری زویاگیتسف کارگردان روس ریاتس هیات داوران بخش رقابتی آن را برعهده دارد. زویاگینتسف سال گذشته با ساخت فیلم «لویاتان» در جشنواره کن موفقیت‌های زیادی داشت.  پیمان معادی نیز به  عنوان داور در سال ۲۰۱۴ در این جشنواره حضور داشت و امسال سینمای ایران با پریدن از ارتفاع کم در بخش پانورامای حضور دارد. جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای امسال از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ خرداد برگزار می‌شود.«پریدن از ارتفاع کم» در جشنواره‌ فیلم برلین موفق به دریافت جایزه‌ فیبرشی انجمن جهانی منتقدان سینما شد.
«پریدن از ارتفاع کم» داستان نهال است، زنی که چهار ماهه باردار است و دکتر به او خبر می‌دهد که جنین در شکمش مرده است. نهال سکوت می‌کند و تصمیم می‌گیرد از این ماجرا به کسی چیزی نگوید.
نگار جواهریان، رامبد جوان، محمود بهروزیان، مهری آل آقا، صدف احمدی، سعید اشتیاقی، شفق شکری، افشین لیاقت، علی اکبر مددی مهر، امیر حسین آصفی و ژیلا دایی از جمله بازیگران فیلم سینمایی «پریدن از ارتفاع کم» هستند.