هنر و تجربه: فیلم «فردا» به کارگردانی مشترک ایمان افشاریان و مهدی پاکدل به زودی در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، این فیلم که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو (فیلم‌های اول) حضور داشت از ۱۶خرداد اکران خود را می‌کند .در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دختری به همراه مادرش در سفر به شمال با ماجراهایی روبرو می‌شود. از طرفی یک پزشک که برای فرار از مرگ به جنگل‌های شمال رفته در راه پیدا کردن ویلای دوستش با هیزم‌شکنی روبرو می‌شود و ماجراهایی بین این دو به وجود می‌آید. دو دوست که پولی را دزدیده‌اند برای فرار به صورت قاچاقی در مردابی قبل از مرز آستارا با هم درگیر می‌شوند.»
در فردا  صادق صفایی، امیر رضا دلاوری، علی دهکردی، مجید آقاکریمی، سوده شرحی، محمدرضا علیمردانی و ستاره اسکندری و  علیرضا شجاع نوری به ایفای نقش پرداخته‌اند.
 دیگر عوامل فیلم عبارتند از تهیه‌کننده: حسین صابری، مدیر فیلم‌برداری: سینا کرمانی زاده، سرمایه‌گذار:احسان دلاویز ،مجری طرح و جانشین تهیه‌کننده: بهنوش طباطبایی، آهنگ‌ساز: بهزاد عبدی، تدوین: معین شافعی، مدیر تولید: ساسان سالور، طراح جلوه‌های بصری: امیر رضا معتمدی، طراح چهره‌پردازی: سودابه خسروی، طراحی و ترکیب صدا: احسان افشاریان، صدابردار: علیرضا نوین‌نژاد، طراح لباس: سوده شرحی، جانشین تولید: منصور امامی، مدیر تدارکات: مهدی جلالی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محمد شریفی، منشی صحنه: افسانه شیخی
برچسب‌ها: