هنر و تجربه: مستند سینمایی «من می­‌خوام شاه بشم» به کارگردانی مهدی گنجی که در جشنواره سی و سوم فجر در بخش هنر و تجربه به نمایش درآمده بود، به عنوان تنها نماینده ایران در جشنواره بین­‌المللی فیلم مستند شفیلد انگلستان حضور پیدا می‌کند.

این جشنواره که بزرگترین رویداد فیلم مستند انگلستان است، طی روزهای ۱۵ تا ۲۰ خرداد ماه در این کشور برگزار می­‌شود.

فیلم مستند ۷۰ دقیقه‌ای من می‌خوام شاه بشم  از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستندی درباره شخص به نام عباس برزگر است که با کمک خانواده‌اش از توریست‌های خارجی در دهکده­‌ی گردشگری‌اش پذیرایی می‌کند و آنها را به دیدن عشایر می‌برد؛ اما او یک رویای بزرگ در سر دارد و آن هم این است که روزی شاه شود. این مستند در روزهای ۱۸ و نوزدهم خرداد در شفیلد،نمایش دارد.  من می­‌خوام شاه بشم همراه با ۱۳ مستند دیگر از کشورهایی هم‌چون استرالیا، کانادا، مکزیک و … در مسابقه‌ای با عنوان آشنایی با سینمای مستند جهان به روی پرده می‌روند.

این مستند به تهیه کنندگی سحر رضوی ابراهیمی، ضمن کسب جایزه بهترین کارگردانی فیلم مستند از سی و سومین جشنواره فیلم فجر تاکنون در جشنواره های معتبر آمستردام ، مونیخ آلمان، میلنیوم بلژیک، پلنت داکس لهستان به نمایش در آمده و کاندید دریافت جایزه شبکه تی آر تی ترکیه نیز بوده است.

از دیگر برنامه‌های این جشنواره می‌توان به برگزاری بزرگداشتی برای آلبرت میزلز، مستندساز اسطوره‌ای فقید سینما اشاره کرد.