هنر و تجربه: نشست نقد و بررسی فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی دوشنبه ۱۱ خردادماه در سالن سوره اصفهان برگزار می‌شود.

این برنامه از ساعت ۱۷ با نمایش فیلم «پریدن از ارتفاع کم» آغاز می‌شود و  از ساعت ۱۹ نشست نقد و بررسی آن با حضور حامد رجبی کارگردان فیلم و سحر عصرآزاد به عنوان منتقد میهمان برگزار خواهد شد.

برگزاری نشست‌های نقد و بررسی فیلم‌های هنر و تجربه در اصفهان از ۱۵ اردیبهشت با فیلم «پرویز » با حضور مجید برزگر و امیر پوریا آغاز شد. ۲۲ اردیبهشت هم فیلم «انارهای نارس» با حضور مجیدرضا مصطفوی، آنا نعمتی و علی علایی مورد بررسی قرار گرفت. «روز مبادا» با حضور فائزه عزیزخانی ،شیرین آقا رضا کاشی ، شاهین امین  و «آتلان» با حضور معین کریم‌الدینی و مازیار فکری ارشاد فیلم‌های دیگری بودند که در این شهر مورد نقد و بررسی  قرار گرفتند.

پریدن از ارتفاع کم از ۲۳ اسفندماه در گروه هنر و تجربه به نمایش درآمد. فیلم پیش از آن در جشنواره سینمایی برلین در بخش پانوراما انتخاب شده بود و موفق به دریافت جایزه فیپرشی شد.نگار جواهریان و رامبد جوان در پریدن از ارتفاع کم بازی کرده‌اند.  پریدن از ارتفاع کم اولین سینمایی فیلم حامد رجبی در مقام کارگردان است که پیش از آن در جریان فیلم‌های «فصل باران‌های موسمی» و «پرویز» همکار فیلم‌نامه‌نویس بوده و با مجید برزگر همکاری کرده است.