هنر و تجربه: فیلم «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» ساخته شهرام مکری پس از ۸ سال در گروه هنر و تجربه به نمایش در می‌آید.
به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، این فیلم که محصول ۱۳۸۶ است و در سال‌های اخیر هیچ‌گاه امکان نمایش نداشته، قرار است از ۱۶ خرداد در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران شود.

اشکان انگشتر متبرک و چند داستان اولین فیلم شهرام مکری بود که در بیست و هفتمین جشنواره فجر در سال ۱۳۸۷ به نمایش درآمد اما شرایط برای اکران آن هیچ‌وقت فراهم نشد.
در این فیلم بازیگرانی مثل سعید ابراهیمی‌فر، سیامک صفری، علی سرابی، رضا بهبودی و هوتن مکری ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» آمده است:«دو نابینا تصمیم دارند از یک جواهرفروشی سرقت کنند. آدم‌های مختلفی درگیر این سرقت می شوند و هرکدام بخشی از داستان را پیش می برند. پلیس‌ها، مال خر، شریک دزدها و … همه در یک روز سرنوشت‌شان به هم گره می خورد.»

کارگردان و نویسنده فیلم‌نامه: شهرام مکری – مدیر فیلم‌برداری: پیام عزیزی – تدوین: آرش رصافی- موسیقی: ابوذر صفاریان –  طراح صحنه و لباس: لادن کنعانی – صداگذار: مهرشاد ملکوتی – صدابردار: علی اعلایی – مدیر تولید: امید الله داد- تهیه کننده: مهدی کریمی- بازیگران: سعید ابراهیمی‌فر، سینا رازانی، هوتن مکری، سیامک صفری، علی سرابی، رضا بهبودی، محمد عباسی ، پگاه طبسی‌نژاد، هوشنگ قوانلو ، مهدی پاکزاد، صدف احمدی و ….