هنر و تجربه: آیین دیدار با عوامل فیلم «گس» شامگاه گذشته (۱۸ خرداد) در سالن شماره۲ سینما فرهنگ برگزار شد.

این آیین در حالی برگزار شد که هنرمندان سینمایی بسیاری در آن حضور داشتند؛ هنرمندانی نظیر رویا تیمویان، مسعود رایگان، طناز طباطبایی، بابک کریمی، شقایق فراهانی،محمدرضا دلپاک، ارنواز صفری، شهرام حقیقت‌دوست، سیاوش چراغی‌پور، حامد رجبی، حمیدرضا صدر، مجیدرضا مصطفوی، کاوه سجادی حسینی، ملیکا شریفی‌نیا، سحر عصرآزاد و… از جمله حاضران این مراسم بودند.

پیش از آغاز نمایش فیلم، کیارش اسدی‌زاده –کارگردان- در بخشی از صحبت‌های خود، از تیمی که چهار سال پیش برای ساخت فیلم عاشقانه در کنارش بودند، تشکر کرد و در ادامه از بازیگران فیلم دعوت کرد تا روی صحنه بیایند. به دنبال خواسته اسدی‌زاده، پانته‌آ پناهی‌ها، شبنم مقدمی، صابر ابر، محمدرضا غفاری، رویا جاویدنیا، احسان امانی، مهسا علافر، صدف احمدی، بهاران بنی‌احمدی و… روی سن آمدند. سپس مجری برنامه -پویان مقدم- نیز دیگر عوامل فیلم نظیر مجید گرجیان (مدیر فیلم‌برداری)، وحید مقدسی (مدیر صدابرداری)،  سمیرا برادری(دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، نائله شریفی (منشی صحنه)، آیدا اورنگ (مدیر روابط عمومی)، امید نوری (مدیر تولید)، سمانه لشگری(عکاس) و… را برای حضور بر روی صحنه فراخواند.

شبنم مقدمی ضمن خیر مقدم به تماشاگران، از انتظار چهارساله گروه فیلم گس برای اکران گفت: «این فیلم با عشق و احساس تمام ساخته شده است و حالا خیلی خوشحالم که شما مهمانان عزیز جز اولین تماشاگران فیلم هستید.»

سپس نوبت به صابر ابر رسید که آیین دیدار فیلم با شب تولدش مقارن شده بود. ابر با ابراز خوشحالی از حضور این همه مهمان آشنا و غریبه، نکته‌ای در مورد فیلم را یادآوری کرد: «شبیه به این فیلم در سینمای ایران و گروهی که به این شکل باهم کار کنند، خیلی کم تولید پیش می‌شود و چنین جشن‌هایی خیلی کم اتفاق می‌افتد. ممنونم از شما مخاطبانی که از این دست فیلم‌ها حمایت می‌کنید.»

گفتنی است فیلم سینمایی «گس» که در سال ۹۱ تولید شده، از روز شنبه ۱۶ خرداد ۹۴ در سینماهای گروه هنر و تجربه در حال اکران است.