هنر و تجربه: فیلم‌های سومین دوره جشنواره ملی فناوری و صنعتی با حضور چهره‌های شاخص سینمایی کشور داوری می‌شوند. به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، مهرداد اسکویی، رضاپورحسین، حمید فرخ نژاد، بهرام عظیمی و شهرام مکری به عنوان هیات داوران، آثار تصویری بخش های مختلف جشنواره را داوری خواهند کرد.

این داوران، فیلم‌های بخش اصلی جشنواره شامل، فیلم‌های داستانی، مستند، پویانمایی، آیتم‌های تبلیغاتی و بخش ویژه را ارزیابی می‌کنند.
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

رعایت استانداردهای حرفه‌ای هنری و سینمایی، پرداختن کافی به محتوا و مفاهیم نوآوری، فناوری و توسعه صنعت(صنعت، معدن و تجارت)، معرفی پیشرفت ها، توانمندی ها و دستاوردهای صنعتی، علمی و فناوری کشور، تقویت روحیه خودباوری ملی، امید افزایی و نواندیشی علمی و صنعتی، کمک به نظام آموزشی و ارتقای بهره وری به ویژه آموزش عالی، انتقال مفاهیم علمی و تخصصی در فیلم ها، ثبت تجارب علمی و دانش تخصصی و ترویج و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان از طریق فیلم ها از جمله ملاک های ارزیابی آثار در این دوره جشنواره است.

فراخوان این جشنواره در دو بخش فیلم و عکس فناوری و صنعتی تا ۱۰ تیرماه از طریق ثبت‌نام اینترنتی (www.jdfest.ir) و به صورت حضوری تمدید شده است.