هنر و تجربه: آرنولد شوارتزنگر قصد دارد در درام شخصیت محور «۴۷۸» نوشته خاویر گالون بازی کند و به نظر می‌رسد او روند بازی در فیلم‌های مستقل و کم هزینه را مه با «مگی» شروع کرده است ادامه می‌دهد.

کارگردان «۴۷۸» هنوز مشخص نشده اما دارن آرونوفسکی تهیه کنندگی آن را برعهده گرفته‌است. کارگردان فیلم  «قوی سیاه» این پروژه را از طریق شرکت خودش  تهیه می‌کند.

داستان فیلم  ۴۷۸  درباره مردی است که همسر و دخترش را در یک سانحه هوایی از دست می‌دهد. مرد برج مراقبت فرودگاه را مقصر این حادثه می‌داند و به دنبال انتقام از او ست.

۴۷۸ قرار نیست یک فیلم اکشن دیگر باشد، بلکه بیشتر حال و هوای درام مستقل «مگی» با بازی شوارتزنگر را دارد که حدود دو ماهی است روی پرده سینماها رفته است و بیشتر جنبه‌های روانشناختی دارد. شوارتزنگر در مگی نقش پدری اهل ایالت‌های مرکزی آمریکا را بازی می‌کند که دختر نوجوانش (با بازی آبیگیل برسلین) توسط ویروسی که در سراسر کشور شیوع پیدا کرده آلوده شده است.

همکاری با آرونوفسکی یکی از آرزوهای شوارتزنگر بود. او به‌تازگی در گفت‌وگو با ایندی‌وایر در پاسخ به این پرسش که در این مرحله از دوران کاری آیا فیلم‌سازانی هستند که مشتاق به همکاری با آن‌ها باشد، گفت: «وقتی به چین رفته بودم با دارن آرونوفسکی ملاقات کردم. من و او با هم صحبت کردیم که آیا می‌توانیم فیلمی را باهم بسازیم. آرنوفسکی فیلم‌ساز بسیار بااستعدادی است و دوست دارم با او همکاری کنم، شاید فیلمنامه‌ای گیرمان بیاید.»

آرونوفسکی کارگردان فیلم‌هایی چون «عدد پی» ، «قوی سیاه» و «نوح» است. او سال گذشته ریاست هیئت ‌داوران بخش مسابقه بین‌الملل شصت و پنجمین دوره جشنواره فیلم برلین را به عهده داشت.