هنروتجربه – سوگند نیازمند: در اولین دوره اکران فیلم‌های کوتاه در گروه هنر و تجربه، فیلم «اتاقی در نیویورک» به کارگردانی بنیامین هفت‌لنگ با استقبال مخاطبان فیلم‌های کوتاه روبه‌رو شد. بعد از اکران این فیلم در گروه هنر و تجربه هفت‌لنگ به سراغ ساخت فیلم تازه‌ای رفته است. او در گفت‌وگو با خبرنگار هنر و تجربه درباره فیلم جدیدش می‌گوید:«نگارش فیلم‌نامه جدیدی به نام «تَلکدون» را همراه با پویا گندمی، فیلم‌بردار اتاقی در نیویورک به پایان رسانده‌ایم، و در پی آماده‌سازی مراحل پیش‌تولید هستیم. » هفت‌لنگ درباره فضای این فیلم کوتاه توضیح می‌دهد:« فضای فیلم بسیار فانتزی است و شاید کمی شبیه «آلیس در سرزمین عجایب» باشد، البته این پروژه بسیار سنگین است و یک تیم جلوه‌های ویژه حرفه‌ای از بوشهر قرار است با ما همکاری کند. فضای این فیلم کاملا استودیویی است و ما برای به تصویر کشیدن صحنه‌هایی از جنگل و … تلاش می‌کنیم که صددرصد کار را در استودیو پیش ببریم. این فیلم قصه یک پسر بچه‌ است که زباله جمع می‌کند و با این کار وارد دنیای شگفت‌انگیز زباله‌ها می‌شود. »

او هم‌چنین در صحبت‌هایش به اکران «اتاقی در نیویورک» در گروه هنر و تجربه اشاره می‌کند:« بسیار خوشحالم که فیلم قبلی‌ام در این گروه اکران شد، متاسفانه زمان اکرن تهران نبودم که بازخورد‌ها را ببینم اما شنیده‌ام که اکران فیلم‌های کوتاه با استقبال خوبی از جانب مخاطبان روبه‌رو شده و این اتفاق خوبی است چون عرصه فیلم کوتاه به شدت مظلوم و مهجور است، علاوه بر فیلم کوتاه، گروه هنر و تجربه برای آثار بلند سینمایی هم در عرصه رقابتی فرصت خوبی را پدید آورده است و به نوعی حق این فیلم‌ها دارد، ادا می‌شود. »

هفت‌لنگ درباره تجربه ساخت یک اثر بلند سینمایی هم توضیح می‌دهد:« قصد ورود به عرصه کارگردانی فیلم بلند را دارم، اما قبلش دو فیلم کوتاه را باید با پویا گندمی  به سرانجام برسانیم و بعد به سراغ ایده‌ام برای فیلم بلند بروم، چون کمی ترس دارم که نکند بعد از ساخت فیلم بلند نتوانم فیلم کوتاهم را بسازم. »