هنر و تجربه: جی سی چندور، خالق فیلم‌های «همه چیز از دست رفته است»، «تقاضای کمک» و «خشن‌ترین سال» فیلمی به قلم مارک بوآل را جلوی دوربین می‌برد.

سابق بر این قرار بود تا کاترین بیگلو، اولین کارگردان زن برنده اسکار، در همکاری مجدد با بوآل که سابقه همکاری موفق در «محفظه رنج» را داشتند، فیلم‌نامه او را در سال ۲۰۱۰ به فیلم تبدیل کنند. سپس اما سرگرم پروژه «سی دقیقه نیمه شب» شدند و حالا این دو در کسوت تهیه کننده این پروژه را به سرانجام خواهند رساند.

فیلم مورد نظر «مرز سه گانه» نام دارد که این نام به مرز مشترک سه کشور آرژانتین، برزیل و پاراگوئه اشاره دارد که محل تقاطع دو رودخانه ایگازوئا و پاراناست و به همین دلیل نظارت بر آن مشکل است و جرایم سازمان یافته در آنجا نقش عمده‌ای دارد. به نظر می‌رسد که مرز سه گانه قرار است تا در همین منطقه فیلم‌برداری شود. چندور که به خاطر نویسندگی «تقاضای کمک» سابقه نامزدی اسکار هم دارد، چندی پیش از ساخت فیلم «افق عمیق» برای کمپانی لایونز گیت کناره گیری کرد و به لحاظ زمانی توانایی همکاری با این پروژه را دارد.

اخبار حاکی از آن است که ژانویه ۲۰۱۶، این اثر جلوی دوربین خواهد رفت. گفته می‌شود ویل اسمیت و تام هنکس برای بازی در نقش اصلی این فیلم در نظر گرفته شده‌اند اما هنوز چیزی تأیید نشده است.