هنر و تجربه: فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» ساخته هومن سیدی از ۲۵ تیر در سینماهای گروه هنر و تجربه به نمایش در می‌آید.
به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، این فیلم که در جشنواره سال گذشته استقبال  خوبی از آن شد، قرار است از آخر  هفته جاری در سینماهای گروه هنر و تجربه روی پرده برود.

داستان این فیلم در ۲۴ ساعت می‌گذرد و ماجرای مردی است که یک روز کامل چیزی را به یاد نمی‌آورد و در تلاش است بداند در روزهای قبل چه بر او گذشته است. اعترافات ذهن خطرناک من بعد از «آفریقا» و «سیزده» سومین فیلم بلند هومن سیدی است که در این فیلم علاوه بر کارگردانی، تدوین‌گر و نویسنده فیلم‌نامه نیز بوده است.

سیامک صفری نقش اصلی اعترافات ذهن خطرناک من را بر عهده دارد و نگار جواهریان، عباس غزالی، رویا نونهالی و بابک حمیدیان از دیگر بازیگران این فیلم به شمار می‌روند.

عوامل فیلم اعترافات ذهن خطرناک من عبارتند از ،نویسنده و کارگردان: هومن سیدی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی، مدیر فیلم‌برداری: پیمان شادمانفر، صدابردار: مهران ملکوتی، صداگذاری: مهران ملکوتی، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، طراح لباس: رعنا امینی، موسیقی: بامداد افشار، تدوین: هومن سیدی، مدیر جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: حسن پیله‌ور، مدیر جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، مدیر تولید: رحیم بیابانی، منشی صحنه: حمیرا نعمت‌الله، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، عکاس: محمد بدرلو ،بازیگران: سیامک صفری، نگار جواهریان، عباس غزالی، چکامه چمن ماه، میثاق زارع، بیژن سراج، بابک بهشاد، رویا نونهالی، بابک حمیدیان، هومن سیدی و میترا حجار