هنر و تجربه: هومن سیدی که از آخر همین هفته «اعترافات ذهن خطرناک من» را روی پرده سینماهای هنر و تجربه خواهد داشت، برای ساخت چهارمین فیلم خود با عنوان «خشم و هیاهو» راهی استانبول می‌شود.

براساس خبر «بانی‌فیلم» درخواست پروانه ساخت فیلم به تهیه‌کنندگى سعید سعدى چند هفته پیش به اداره نظارت و ارزشیابى ارسال شده است و هومن سیدى به محض دریافت مجوز فیلمش را کلید مى‌زند.طناز طباطبایى و نوید محمدزاده بازیگران اصلى خشم و هیاهو  هستند و در کنار آنها سعید چنگیزیان، بهناز جعفرى، رضا بهبودى و رعنا آزادى‌ور نیز به ایفاى نقش می‌پردازند .بیشتر سکانس‌هاى فیلم در تهران و بخشى هم در استانبول فیلم‌بردارى مى‌شود. فیلم‌نامه «خشم و هیاهو» را خود سیدى نوشته و داستان یک بازیگر سینما و تئاتر است که درگیر اتفاقاتى مى‌شود.

نخستین فیلم هومن سیدی با نام «آفریقا» بدون اکران عمومی راهی شبکه نمایش خانگی شد. دومین فیلم سیدی «سیزده» اکران عمومی شد و به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است. فیلم سوم سیدی نیز از پنجشنبه ۲۵ تیر در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود.

عوامل دیگری که تاکنون حضورشان در خشم و هیاهو قطعى شده عبارتند از ،مدیرفیلم‌بردارى: پیمان شادمانفر، صدابردار: مهران ملکوتى، طراح گریم: بابک اسکندرى، طراح صحنه: محسن نصرالهى، طراح لباس: رعنا امینى، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: زینب نصرالهى، تهیه کننده: سعید سعدى.

برچسب‌ها: