هنر و تجربه:   اکران «اعترافات ذهن خطرناک من» سومین فیلم هومن سیدی از  پنج‌شنبه ۲۵ تیر در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران می‌شود.

اعترافات ذهن خطرناک من از فیلم‌هایی بود که در جشنواره سی و سوم فجر مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار گرفت. البته نخستین نمایش این فیلم چهارشنبه ساعت ۲۳٫۳۰ به صورت فوق العاده در پردیس سینمایی آزادی است که یک سانس را به نمایش اعترافات ذهن خطرناک من اختصاص داده است و. از ۲۵ تیر  در چهار سینمای فرهنگ، پردیس کورش، موزه سینما و خانه هنرمندان هر روز بین سه تا شش سانس نمایش دارد. اکران اعترافات ذهن خطرناک من در شهرستان‌ها فعلا تنها به اصفهان و مشهد محدود می‌شود اما در روزهای آینده برنامه اکران آن در سایر شهرستان‌ها اعلام خواهد شد.

اعترافات… داستان مردی است که یک روز در میان گندم‌زاری چشم باز می‌کند و در تلاش است به یاد بیاورد در روزهای قبل بر او چه گذشته است. سیامک صفری بازیگر مطرح صحنه تئاتر کشور، نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد و نگار جواهریان، عباس غزالی، بابک حمیدیان، رویا نونهالی، هومن سیدی و چکامه چمن‌ماه از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در جشنواره سی و سوم فجر «اعترافات..» برای بهترین بازیگر نقش اول مرد سیامک صفری، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد عباس غزالی و بهترین چهره‌پردازی و طراحی صحنه و لباس و بهترین صداگذاری نامزد سیمرغ بلورین شد، هرچندفقط یک سیمرغ را در رشته طراحی صحنه و لباس دریافت کرد.