هنر و تجربه: اعترافات یک ذهن خطرناک در تک سانس سینما آزادی با استقبال  مخاطبان روبرو شد «اعترافات ذهن خطرناک من» که از بیست و پنجم تیرماه در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده رفته است، و علاوه بر سالن های این گروه هرشب یک سانس فوق العاده – ساعت ۲۳/۳۰- هم در سینما آزادی به نمایش درمی‌آید.

رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفتگو با خبرنگار سایت هنر و تجربه از فروش این فیلم در دو شب ابتدایی ابراز رضایت کرد و گفت: «خوشبختانه  در دو شب اول نمایش اعترافات ذهن خطرناک من  فیلم  فروش قابل توجهی داشتیم و شب سوم هم – تا هنگام انجام این گفت و گو -بلیت‌های زیادی به فروش رفته است.»

سعیدی‌پور  هم چنین درباره مدت زمان نمایش اعترافات ……در سینما آزادی ادامه داد: «قراردادهای ما معمولا دو هفته‌ای است ولی بسته به استقبالی که از فیلم به عمل می‌آید تا ۱۰ هفته هم قابل تمدید است. قرارداد ما برای این فیلم تک‌سانس بوده است.» او همچنین در ارتباط با استقبالی که در همین دوشب از این به عمل آمده است گفت: «اگر مقایسه براساس تک سانس بودن و برخی فیلم های هنر و تجربه انجام گیرد اعترافات… فروش قابل توجهی دارد و همین  پنج شنبه در یک تک‌سانس ۹۰۰ هزار تومان بلیت به فروش رفت.»

اعترافات ذهن خطرناک من که از ۲۵ تیرماه اکران شده، از فیلم‌هایی بود که در جشنواره فجر سال گذشته مورد استقبال کارشناسان و تماشاگران قرار گرفت. اعترافات.. داستان مردی است که در تلاش است بداند در روزهای گذشته چه اتفاقی برای او افتاده است. سیامک صفری، نگار جواهریان، عباس غزالی، بابک حمیدیان، رویا نونهالی، هومن سیدی و چکامه چمن‌ماه از بازیگران این فیلم هستند.