هنر و تجربه:  پارکر پوسی بازیگر جدیدترین فیلم ساخته شده توسط وودی آلن، خالق آثاری همچون «آنی هال» ، «هانا و خواهرانش»  و «نیمه شب در پاریس»، در فیلم بعدی این کارگردان کهنه کار نیز مجدداً با او همکاری می‌کند.

او به جمع  بازیگرانی هم چون بروس ویلیس، کریستن استوارت، بلیک لایولی و جسی آیزنبرگ میپیوندد که قبلا برای بازی در فیلم جدید این کارگردان ۷۹ ساله قرار داد بسته‌اند. این فیلم‌ساز مستقل به سنت همیشگی‌، کارهایش را در سکوت خبری جلو می‌برد و باز هم تهیه کنندگی فیلمش را به عهده لتی اندرسون، استیفن تننبام و ادوارد والسون، همکاران همیشگی‌اش سپرده است. گفتنی است هنوز برای این فیلم، نامی انتخاب نشده و از داستان آن هم اطلاعاتی در دستری نیست.

آلن که الان نزدیک به ۴۰ سال است که سالی یک فیلم می‌سازد، آخرین فیلم خود با نام «مرد غیرمنطقی» را با بازی خوآکین فونیکس، اما استون و پارکر پوسی ساخته که از روز ۱۷ جولای (۲۶ تیر)، توسط شرکت سونی پیکچرز کلاسیکز اکران شده است؛ شرکت پخش کننده‌ای که روی تبلیغات فیلم «یاسمین غمگین» خوب کار کرد .فیلمی که  اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای کیت بلانشت باعث شد. آلن ساخت یک سریال تلویزیونی‌ای را هم برای شبکه آمازون در برنامه کاری خود دارد.