هنر و تجربه: فیلم «یحیی سکوت نکرد» اولین ساخته کاوه ابراهیم‌پور از اول مرداد در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، این فیلم نمایش خود را از روز پنج شنبه این هفته در سینماهای گروه هنر و تجربه آغاز می‏‌کند.
اولین نمایش «یحیی سکوت نکرد» روز اول مرداد،ساعت ۱۵ در موزه سینما ودومین نمایش آن ساعت ۱۸در پردیس سینمایی کوروش است. این فیلم در همین روز در ساعت ۲۱ در سینما فرهنگ به نمایش درمی‌آید. اکران یحیی سکوت نکرد از اول مرداد در پردیس سینمایی هویزه مشهد و سینما سوره اصفهان هم آغاز می‌شود.

داستان این فیلم درباره کودکی به نام یحیی است که پس از مرگ مادر به عمه سپرده می‌شود. عمه‌ای تلخ و ناآشنا که زندگی پر راز و رمزی دارد و سابقه‌ای بحث‌برانگیز در محل زندگی. او با ورود به این دنیای متفاوت در پی کشف مفاهیم جدید زندگی و شاید یافتن جایگزینی برای  مادر در گذشته‌اش است و این کنکاش هزینه سنگینی برایش به همراه می‌آورد.
یجیی سکوت نکرد/ کارگردان: کاوه ابراهیم پور- نویسنده فیلم‌نامه:  طلا معتضدی (براساس طرحی از مازیار حبیبی‌نیا)-مدیر فیلم‌برداری: حسین جلیلی- تدوین: ژینوس پدرام- موسیقی: حامد ثابت- صداگذاری و میکس صدا: علیرضا علویان – صدابردار: امین میرشکاری – طراح صحنه و لباس: علی عابدینی- طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری- تهیه‌کننده: تینا پاکروان- بازیگران: فاطمه معتمد آریا، ماهان نصیری ندا، ندا جبرییلی، تورج منصوری، صالح میرزا آقایی، رابعه اسکویی، مریم شیرازی، محمد کمال علوی، محمدمهدی احدی، حسین کمال علوی، امیرعلی نیازی، امیرعلی ضرابی، علی گلزاده، حامد آزادی