هنر و تجربه:احسان دلاویز، تهیه کننده فیلم سینمایی «فردا» تصمیم دارد تمام مبلغی را که از فروش این فیلم به دست می‌آید به هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری احمدرضا اسعدی تقدیم کند.

 طی روزهای گذشته انتشارخبری پیرامون دستفروشی احمدرضا اسعدی، هنرمند پیشکسوت سینمای ایران در یکی از رسانه های رسمی کشور،باعث ناراحتی و آزردگی خاطر اهالی هنر شد.

پیرو همین موضوع، ظهر روز پنج شنبه اول مرداد ماه جلسه ای با حضور احمدرضا اسعدی و عوامل فیلم «فردا» برگزار شد و بنا بر تصمیم گروه تولیدکننده فیلم و تهیه کننده قرار شد تمامی مبلغی که از فروش فیلم بر پرده سینماها به تهیه کننده می‌رسد در اختیار احمدرضا اسعدی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران قرار بگیرد.

در این نشست احمدرضا اسعدی طی سخنانی بیان کرد: «من در تمامی طول زندگی ام آموختم که دستم را جلوی کسی دراز نکنم و این روزها هم که در مقابل سینما «زرشک» می فروشم. خداوند را شاکرم که برای امرار معاشم کسب روزی حلال می‌کنم.

این بازیگر سال های دور سینمای ایران در ادامه توضیح داد:« اگر می خواهد حرفی از من در رسانه ها منعکس شود، تمامی حرف من این است؛ما دانه هاى کنجدیم دلسوخته، با چشم دل ما را ببین.»

در ادامه احسان دلاویز، تهیه کننده فیلم «فردا» گفت: «زمانی که این خبر را خواندم بسیار شوکه شدم و دلم می خواست که کوچکترین کاری را برای شما انجام دهم. امیدوارم که هنردوستان در سینماها فیلم را ببیند تا مردم علاوه بر حمایت از سینماى مستقل و تماشاى یک فیلم شریف، در حمایت از یک هنرمند پیشکسوت گام بلندى بردارند.»

وی ادامه داد: « طی صحبت هایی که با امیر حسین علم الهدی، مدیر گروه «هنر و تجربه» انجام شده است، تمام عواید فروش فیلم فردا به این هنرمند پیشکسوت تعلق می گیرد«.

دلاویز تاکید کرد: «هرگز نباید چشم به راه حمایت هاى دولتى ماند و با حرکت هاى مردمى، انسان دوستانه و غیردولتى از مسیرى نزدیکتر می‌توان به حمایت از دیگران پرداخت.»

فیلم «فردا» نخستین ساخته مهدی پاکدل و ایمان افشاریان از ۱۹ خرداد ماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال اکران است.

برچسب‌ها: