هنر و تجربه: آیین دیدار فیلم «یحیی سکوت نکرد» شب گذشته سوم مردادماه در سینما فرهنگ برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هنرمندان حاضر و عوامل فیلم، پوستر فیلم «یحیی سکوت نکرد» را امضا کردند. حبیب رضایی، سیامک انصاری، کمند امیرسلیمانی، بهاره رهنما، کیارش اسدی‌زاده و محمدرضا غفاری از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.

پیش از آغاز نمایش فیلم، تینا پاکروان تهیه‌کننده این فیلم روی صحنه رفت و با تشکر از عوامل سازنده فیلم گفت: «از دو روز پیش یحیی سکوت نکرد روی پرده رفت . خوشحالم که بالاخره حاصل دسترنج این بچه‌ها روی پرده سینما دیده شد. و خوشحالم که سینما فرهنگ برای این نمایش ویژه انتخاب شد که برای نسل من و کاوه ابراهیم‌پور حس نوستالژیکی دارد. از همه حاضران هم تشکر می‌کنم که با وجود ترافیک سنگین امشب خودشان را به مراسم ما رساندند.»

پاکروان از عوامل فیلم و قبل از همه از فاطمه معتمدآریا بازیگر «یحیی سکوت نکرد» دعوت کرد روی صحنه بیایند. معتمدآریا در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از حاضرین در مراسم گفت: «تشکر می‌کنم از این که یک‌بار دیگر از یکی از فیلم‌های هنر و تجربه حمایت کردید. فیلم‌هایی که خاص هستند و در موقعیت خاصی به نمایش درمی‌آیند و شما هم خاص هستید که برای دیدن آن آمده‌اید.»

ماهان نصیری هنرپیشه خردسال فیلم، طلا معتضدی نویسنده فیلم‌نامه، ندا جبرییلی بازیگر، ژینوس پدرام تدوین‌گر، علی عابدینی طراح صحنه و لباس، مهدی چراغی مدیر تولید، الهام راد منشی صحنه و حامد آزادی مدیر تدارکات از جمله عوامل سازنده فیلم بودند که روی صحنه آمدند.

گفتنی است فیلم «یحیی سکوت نکرد» از پنج‌شنبه اول مرداد در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران شده است. این فیلم در جشنواره سال گذشته فجر در بخش هنر و تجربه به نمایش درآمد.

آیین دیدار یحیی سکوت نکردآیین دیدار یحیی سکوت نکرد

برچسب‌ها: