هنر و تجربه: امشب چهارشنبه (۸ مرداد ۹۴) گیشه فروش بلیت پردیس سینمایی کورش برای ساعتی در دست بازیگران فیلم سینمایی گس بود. به گزارش خبرنگار گروه هنر و تجربه در این مراسم که به میزبانی پردیس سینمایی کوروش برگزار شد، بازیگران و برخی عوامل فیلم سینمایی گس با حضور در گیشه فروش بلیت پردیس سینمایی کوروش رو در روی مخاطبان خود حاضر شدند و در فضایی صمیمانه با آن‌ها به گفت و گو پرداختند.

شبنم مقدمی، مهسا علافر، نوال شریفی، ماهانا نورمحمدی و صدف احمدی از جمله بازیگران حاضر در این مراسم بودند. هم‌چنین کیارش اسدی‌زاده(کارگردان)، نائله شریفی(منشی صحنه)، آیدا اورنگ (مشاور رسانه‌ای فیلم) در کنار بازیگران به گرفتن عکس یادگاری با تماشاگران پرداختند.
در حاشیه این مراسم کیارش اسدی‌زاده در گفت‌ و گو با خبرنگار هنر و تجربه هدف اصلی از برگزاری این مراسم را ارتباط ویژه و نزدیک‌تر با مخاطب عنوان کرد و گفت: «این حرکت به نوعی ادای احترام به سینمای مستقل و مخاطبان گروه هنر و تجربه است. شاید بتوان با اقداماتی از این دست به سینمای مستقل و تجربی یاری رساند و از آن حمایت کرد.»
IMG_9139

اسدی‌زاده هم‌چنین از ادامه این روند در روزهای آینده در پردیس‌ها و سینماهای دیگر خبر داد: « طی روزهای آتی نیز به همراهی دیگر بازیگران فیلم هم‌چون صابر ابر، پانته‌آ پناهی‌ها در سینماهای گروه هنر و تجربه حضور پیدا می‌کنیم و در کنار مخاطبان خود به تماشای فیلم و گرفتن بازخوردها خواهیم پرداخت.»
در بخش دیگری از این مراسم خبرنگار هنر و تجربه به گفت‌ و گو با تماشاگران در سالن پرداخت. عده‌ای از آن‌ها فیلم را پیش از این دیده بودند و با این حال برای دیدار با بازیگران فیلم و تماشای دوباره فیلم گس به پردیس سینمایی کوروش آمده بودند.

یکی از این حاضران با ابراز خوشحالی از حضور در چنین فضای گرم و دوستانه‌ای، این شیوه از تعامل با مخاطب را ارزشمند توصیف کرد و گفت: « برخورد از نزدیک با مخاطب علاوه بر ایجاد هم‌دلی میان فیلم‌سازان و تماشاگران، به مخاطب نیز شخصیت می‌دهد و به نوعی او را نیز درگیر شرایط ساخت آثار سینمایی می‌کند.»

 

IMG_9154

 

 

عکاس: یاسمن ظهورطلب

 

 

برچسب‌ها: