هنر و تجربه: مایکل مور تنها مستندسازی که تا کنون برده نخل طلای کن شده فیلم جدید خود تحت عنوان «بعد از این به کجا تجاوز خواهید کرد» را به طور مخفیانه و در سکوت کامل خبری ساخته و این‌بار سیاست‌های جنگ‌طلبانه سیاستمداران کشورش را هدف قرار داده است.

«بعد از این به کجا حمله کنیم» نام مستند جدید مایکل مور، فیلم‌ساز جنجالی آمریکاست که همواره یکی از منتقدان سرسخت سیاست‌های جنگ‌طلبانه سیاستمداران کشور خود بوده است. این مستند سینمایی که قرار است در بخش نمایش ویژه چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو افتتاح شود، نگاهی دارد به رویکرد جنگ مدارانه آمریکا که این کشور را به عامل اصلی بسیاری از جنگ‌های رخ داده در دنیا تبدیل کرده است.

 مور درباره مستند خود می‌گوید: «موضوع این مستند درباره حضور آمریکا در تعداد بی‌شماری از جنگ‌های دنیاست. موضوع بودن آمریکا در جنگی دائمی، طنز لازم برای ساخت این مستند را تأمین می‌کند. انگار نیازی دائمی وجود دارد که آمریکا باید همیشه دشمنی داشته باشد و کشور ما باید به این فکر کند که دشمن بعدی کجاست تا بتوان مجموعه صنعت نظامی و کمپانی‌هایی که از جنگ‌های مختلف سود می‌برند را سرپا نگه داشت». او  همچنین در مورد داشتن سکوت خبری حین ساخت این فیلم می‌گوید: «من هنگام ساخت این فیلم کاملا سکوت کردم. همه ما خیلی تلاش کردیم که آن را در خفای کامل بسازیم و خبری در این باره درز نکند.»

 تهیه‌کنندگی و نویسندگی فیلم هم با خود مور بوده و جیمی روی به عنوان فیلمبردار و پابلو پروئنزا و وودی ریچمن به عنوان تدوین‌گر با او همکاری داشته‌اند.هنوز تاریخ اکران عمومی فیلم اعلام نشده است.