هنر و تجربه: حجت الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی و معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر امروز جمعه ۹ مرداد، در سینما سوره اصفهان همراه با سینماگران اصفهانی به تماشای مستند «آتلان» از فیلم های گروه سینمایی هنر و تجربه نشست.

دکتر ایوبی ساعت ۱۷ امروز به احترام گروه سینمایی هنر و تجربه، در کنار تماشاگران اصفهانی جمعی از مسئولین استان بلیت خرید و فیلم آتلان از این گروه را در سینما سوره که از سینماهای اصلی نمایش دهنده فیلم‌های هنر و تجربه است تماشا کرد. مستند بلند آتلان به کارگردانی معین کریم الدینی از موفق‌ترین آثار مستند سینمای ایران طی یک سال اخیر بوده که سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند جشنواره فجر، ۴ جایزه از بخش ملی و بین‌المللی جشنواره سینماحقیقت و… را بدست آورده است .

معاون وزیر ارشاد دیروز طی نشستی با مسئولان استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از هنرمندان سینمایی اصفهان نیز در مورد هنر و تجربه گفته بود: «شکل‌گیری گروه هنر و تجربه از اتفاقات بسیار مهم و ماندگار سینمای ایران است و بزرگان سینمای کشور تأسیس این گروه فرهیخته را همواره به یاد خواهند داشت». ایوبی همواره تشکیل هنر و تجربه را از مهم ترین دستاوردها دوران مدیریتی خود قلمداد کرده است.

برچسب‌ها: