هنر و تجربه: آیین دیدار با عوامل فیلم  «اعترافات ذهن خطرناک من» ساخته‌ متفاوت هومن سیدی امشب (شنبه ۱۰ مرداد ۹۴) در سالن شماره ۲ سینما فرهنگ برگزار شد.

به گزارش سایت گروه هنر و تجربه در این مراسم هنرمندان و سینماگرانی هم‌چون ویشکا آسایش، نگار جواهریان، الهام پاوه‌نژاد، نوید محمدزاده، سامان مقدم، روح‌اله حجازی ,جواد نوروزبیگی، امیر عابدی، میثم مزلقانی، مهرداد صدیقیان، آزاده نامداریان، آیدا اورنگ، محمدرضا غفاری، بهرنگ علوی، بهزاد عمرانی، اندیشه فولادوند و… حضور داشتند و در کنار عوامل فیلم و جمع بسیاری از تماشاگران پوستر فیلم را به یادگار امضا کردند.

در ابتدای این مراسم که مجید توکلی–مجری برنامه-  جشن افتتاح فیلم را به خاطر حضور بابک اسکندری، طراح چهره‌پرداز سینمای جهان که در آیین حضور داشت را به فال نیک گرفت و او را مایه‌ی افتخار سینمای ایران عنوان کرد.در ادامه کارگردان فیلم، هومن سیدی روی صحنه حاضر شد و از صمیم قلب آرزو کرد که مخاطبان فیلم را دوست داشته باشند و با آن ارتباط برقرار کنند.

سیدی ، جواهریان ، نوروز بیگی

سپس جواد نوروزبیگی –تهیه‌کننده‌ فیلم- نیز روی سن آمد و این گونه ابراز خوشحالی کرد: «بسیار خرسندم که فیلم هومن سیدی در گروه هنر و تجربه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شده است. از مدیریت خوب و دقیق این گروه متشکرم. همچنین از همه مهمانان و عوامل فیلم که ساخت آن را برای ما هموار کردند ممنونم.»

به گزارش سایت هنر و تجربه در ادامه هومن سیدی بازیگران و عوامل فیلم اعترافات ذهن خطرناک من را برای حضور بر روی صحنه فراخواند. نگار جواهریان، عباس غزالی، زینب نصرالهی، پیمان شادمانفر،حمیرا نعمت‌اله، محمد بدرلو،  و رعنا امینی از جمله عوامل فیلم بودند که در مراسم حضور داشتند. نگار جواهریان در صحبت‌های خود گفت: «از این که فیلم هومن سیدی را امشب بر روی پرده می‌بینم خوشحالم. اما بیش‌تر از آن خوشحالم که فیلم را قرار است در کنار شما میهمانان عزیر تماشا کنم.» سپس عباس غزالی نیز در صحبت‌های خود گفت: « این اولین فیلم سینمایی من بود. امشب آن را برای صدمین بار همراه شما می‌بینم.»گفتنی‌ است تازه‌ترین اثر سینمایی هومن سیدی در چندروزی که از اکران آن می‌گذرد با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. فیلم در ۲۴ ساعت می‌گذرد و داستان مردی است که یک روز کامل هیچ چیزی را به یاد نمی‌آورد.

IMG_20150801_221335