هنر و تجربه: وودی آلن خالق آثاری چون «آنی هال» ، «هانا و خواهرانش»  و «نیمه شب در پاریس» با کامل شدن گروه بازیگری جدیدترین فیلمش، نام بازیگران و تاریخ فیلم‌برداری آن را اعلام کرد.

بدین ترتیب با اضافه شدن بلیک لایولی و جنین برلین به فیلم وودی آلن، بروس ویلیس، کریستین استوارت، بلیک لایولی، پارکر پوزی، جسی آیزنبرگ، جنین برلین، کوری استول، آنا کمپ و پل اشنایدر تیم بازیگری پروژه فیلم‌ساز کهنه کار ۷۹ ساله را تشکیل می‌دهند که فیلم‌برداری آن قرار است اواخر ماه جاری در نیویورک و لس آنجلس شروع شود. این فیلم موجب بازگشت وودی آلن به لس آنجلس پس از ۳۸ سال است؛ او آخرین بار سال ۱۹۷۷، آنی هال را در این شهر فیلم‌برداری کرده بود. آلن در مصاحبه‌ای اعلام کرده که احتمالا در این فیلم برای اولین بار از دوربین دیجیتال استفاده  می‌کند.

به غیر از نام بازیگران فقط نام تهیه کنندگان این فیلم اعلام شده است، لتی آرونسون، استیفن تننبام و ادوارد والسون، همکاران همیشگی آلن، فیلم را تهیه می‌کنند. هنوز برای این اثر، نامی انتخاب نشده و از داستان آن هم اطلاعاتی در دسترس نیست.

آخرین فیلم اکران شده آلن، که حدود ۴۰ سال است، سالی یک فیلم می‌سازد، «آدم غیر منطقی» با بازی خوآکین فونیکس و اما استون  است که از ۱۷ جولای (۲۶ تیر)، در آمریکا به نمایش درآمد. او ساخت یک سریال برای شرکت آمازون را هم در برنامه کاری خود دارد.

 

برچسب‌ها: