هنر و تجربه: نمایش فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» در پردیس سینمایی آزادی با استقبال تماشاگران روبرو شده است. این فیلم که از چهارشنبه ۲۴ تیر به صورت تک سانس فوق‌العاده در پردیس سینمایی آزادی روی پرده رفته، رضایت تماشاگران این مجموعه سینمایی را جلب کرده است.

«اعترافات ذهن خطرناک من» از ۲۴ تیر تا پنج‌شنبه ۱۵ مرداد، در این سینما ۳۴ سانس نمایش داشته است که با فروش ۲۶۵۳ بلیت در این مدت، به ضریب اشغال صندلی ۵۳% دست پیدا کرده است.

ضریب اشغال صندلی در سینمای بدنه ایران چیزی حدود ۵% است. دیگر فیلم گروه سینمایی هنر و تجربه که در این سینما به صورت سانس فوق‌العاده به نمایش درمی‌آید، «یحیی سکوت نکرد» است که این فیلم نیز در طول ۹ سانس نمایش در پردیس آزادی با فروش ۷۶۹ بلیت ضریب اشغال صندلی معادل ۵۸% داشته است.«اعترافات…» در پردیس سینمایی آزادی در طول ۳۴ سانس نمایش در ۲۲ روز، معادل ۱۶۶٫۹۲۰٫۰۰۰ ریال و «یحیی…» در ۹ سانس نمایش در این سینما ۵۲٫۰۲۵٫۰۰۰ ریال فروش داشته‌اند.

سینما آزادی بعد از پردیس سینمایی کورش دومین مجموعه سینمایی پرفروش کشور است. این سینما پیش از این یکی از سالن‌هایش را در اختیار گروه هنرو تجربه گذاشته بود که از دوره جدید اکران هنر و تجربه، سالن شماره دو سینما فرهنگ جایگزین آن شد.

نمایش هردو فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» و «یحیی سکوت نکرد» در چهار سینمای گروه هنر و تجربه در تهران و سینماهای هویزه مشهد و سوره اصفهان و همچنین به صورت تک‌سانس در اهواز، قم و گرگان ادامه دارد.

گفتنی پردیس سینمایی ملت هم  پس از سینما آزادی از پنج‌شنبه ۱۵ مرداد هر شب دو سانس فوق‌العاده را به  نمایش دو فیلم«اعترافات ذهن خطرناک من» و «یحیی سکوت نکرد» اختصاص داده است