هنر و تجربه: ویتوریو استورارو فیلم‌بردار ۷۵ ساله و برنده سه اسکار ، فیلم جدید وودی آلن را که داستان آن در دهه ۱۹۳۰ می‌گذرد به تصویر خواهد کشید .

وودی آلن کارگردان کهنه کار سینمای آمریکا، تاکنون فیلم‌برداران بزرگی همچون گوردون ویلیس، داریوش خنجی، اسون نیکوئیست و ویلموش زیگموند را به کار گرفته است و حالا نوبت به استوراروی ایتالیایی که سابقه تصویربرداری آثار کارگردانان شاخصی همچون برناردو برتولوچی، وارن بیتی، فرانسیس فورد کاپولا و مجید مجیدی را داشته رسیده است. او برای فیلم‌های «اینک آخرالزمان» (۱۹۷۹)، «قرمزها» (۱۹۸۱) ، «آخرین امپراطور» (۱۹۸۷) سه بار برنده اسکار بهترین فیلم‌برداری شده است. شایان ذکر است که آخرین فیلمی که استورارو مدیریت فیلم‌برداری آن را برعهده داشته فیلم «محمدرسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی بوده که داستان زندگی پیامبر اسلام را از کودکی تا سن ۱۲ سالگی روایت می‌کند.

قبلاً اعلام شده بود که بروس ویلیس، کریستین استوارت، بلیک لایولی، پارکر پوزی، جسی آیزنبرگ و بلیک لایولی بازیگران جدیدترین اثر آلن هستند که قرار است اواخر ماه جاری در نیویورک و لس آنجلس جلوی دوربین برود. لتی آرونسون، استیفن تننبام و ادوارد والسون، همکاران همیشگی آلن، فیلم را تهیه می‌کنند. هنوز برای این اثر نامی انتخاب نشده و در مورد داستان آن هم تیم ساخت فیلم اطلاعاتی را بروز نداده‌اند.