هنر و تجربه: رایزنی برای حضور آثار هنر و تجربه در جشن خانه سینما ادامه دارد. طی هفته‌های گذشته چندین جلسه بین مسئولان گروه «هنر و تجربه» و مدیران هفدهمین جشن خانه سینما برگزار شده تا راهکاری برای شرکت آثار این گروه در جشن خانه سینما فراهم شود.

هفدهمین جشن خانه سینما طبق روال سال های قبل در بخش مسابقه سینمای ایران فیلم‌هایی را می پذیرد که در سینماهای کشور اکران عمومی شده باشد و پروانه ساخت سینمایی داشته باشند، اما در این بین تکلیف حضور برخی فیلم های گروه «هنر و تجربه» مشخص نیست.

به گزارش مهر چندی پیش تعدادی از کارگردان‌هایی که فیلم‌های خود را در «هنر و تجربه» اکران کرده‌اند و براساس آیین‌نامه جشن خانه سینما نمی‌توانند در این دوره از جشن شرکت کنند، از مسئولان برگزاری این جشن درخواست کردند شرایطی را فراهم کنند تا این فیلم‌ها بتوانند در بخش مسابقه سینمای ایران هفدهمین جشن خانه سینما حضور داشته باشند.

در همین راستا، مازیار میری دبیر اجرایی و همایون اسعدیان دبیر هفدهمین جشن خانه سینما در اولین نشست خبری این جشن اعلام کردند که در حال رایزنی برای حضور این فیلم‌ها در جشن خانه سینما هستند.

 جدیدترین خبرها حاکی از آن است که طی روزهای گذشته جلسات مختلفی با مسئولان برگزاری جشن خانه سینما و مدیران گروه «هنر و تجربه» برگزار شده است تا راه‌حلی برای این موضوع پیدا شود. به نظر می‌رسد نتیجه جلسات به گونه‌ای است که فیلم‌های گروه «هنر و تجربه» نیز بتوانند در هفدهمین جشن خانه سینما حضور یابند.

برچسب‌ها: