هنر و تجربه: مدت زیادی از شروع به کار کمپین سرمایه‌گذاری جمعی برای مستند جدید آزاده موسوی و کورش عطایی نمی‌گذرد که بیلی ویچگل طراح مشهور جلوه‌های بصری به عنوان کمک به این پروژه، تصحیح رنگ این مستند را پذیرفته است.

بیلی ویچگل طراح جلوه‌های بصری و کالریست (colourist) معروف سینمای هالیوود قبول کرده است کار تصحیح رنگ مستند «در جستجوی فریده» را انجام بدهد. ویچگل سابقه طراحی رنگ فیلم‌های نظیر «ارباب حلقه‌ها: دو برج»، «ارباب حلقه‌ها، بازگشت پادشاه» و «کینگ کونگ» را برعهده داشته است.

«در جستجوی فریده» فیلم مستندی بلند، درباره دختری است در آستانه‌ چهل سالگی به نام فریده، که در کودکی توسط زوجی هلندی از ایران به فرزندخواندگی گرفته شده است. او مدتی است علی‌رغم مخالفت والدینش جستجویی را برای یافتن پدر و مادر خونی‌اش آغاز کرده و تصمیم دارد برای اولین بار به زادگاهش ایران سفر کند…

آزاده موسوی و کورش عطایی دو کارگردان مستند نیمه‌بلند «از ایران یک جدایی» برای تولید این فیلم از یک روش جدید برای تامین مالی استفاده کرده‌اند. این روش crowd funding که می‌توان آن را سرمایه‌گذاری جمعی ترجمه کرد، روشی است که در خارج از ایران ناشناخته نیست اما در ایران به تازگی در حال آزمایش است. در این روش مخاطبان در تولید فیلم سرمایه‌گذاری می‌کنند و با کمک خود به ساخت آن یاری می‌رسانند.