هنر و تجربه: در جدول ستاره‌های منتقدان نشریه سینمایی ۲۴ در شماره آخر این ماه‌نامه، از مجموعه ۳۱ فیلمی که در پنج ماه اخیر اکران شده است، به ترتیب سه فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» ساخته صفی یزدانیان، «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» ساخته شهرام مکری و «من دیه گو مارادونا هستم» ساخته بهرام توکلی بیشترین ستاره ها را از منتقدان دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، به فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» که در رده اول این نظر سنجی قرار دارد، مهرزاد دانش و محسن آزرم چهار ستاره داده‌اند. نیما حسنی‌نسب به این فیلم سه و نیم ستاره داده است و آرش خوش‌خو، یحیی نطنزی، سعید قطبی زاده، هوشنگ گلمکانی و مجید اسلامی به این فیلم سه ستاره داده‌اند و حسین معززی‌نیا نیز به این فیلم دو و نیم ستاره داده است.

در رده دوم نظر سنجی منتقدان، فیلم «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» اولین ساخته شهرام مکری قرار دارد که مهرزاد دانش و یحیی نطنزی به آن سه ونیم ستاره داده و محسن آزرم، کوثر آوینی، مجید اسلامی، آرش خوشخو، جواد طوسی و هوشنگ گلمکانی به آن سه ستاره داده‌اند.

در رده سوم این نظر سنجی هم «من دیه گو مارادونا هستم» ششمین فیلم بهرام توکلی قرار دارد که مهرزاد دانش به آن چهار ستاره داده، مجید اسلامی سه ونیم ستاره و محسن آزرم، جواد طوسی، هوشنگ گلمکانی و یحیی نطنزی به آن سه ستاره داده اند.
در رده چهارم جدول منتقدان فیلم «قصه ها» از رخشان بنی اعتماد قرار دارد و «رخ دیوانه» از ابوالحسن داوودی رده پنجم جدول است.

فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» ساخته هومن سیدی که از ۲۵ تیر در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده رفته است در جایگاه ششم قرار دارد. مجید اسلامی به این فیلم سه ونیم ستاره و محسن آزرم به آن سه ستاره داده است.
استراحت مطلق ساخته عبدالرضا کاهانی نیز در رده بعدی است. به فیلم روز مبادا نیز که در رده هشتم قرار دارد، محسن آزرم و هوشنگ گلمکانی چهار ستاره داده‌اند و یحیی نطنزی به آن سه ستاره و کریم نیکونظر دو و نیم ستاره داده است.

«روباه» بهروز افخمی و «پریدن از ارتفاع کم» ساخته حامد رجبی در رده‌های بعدی هستند. پریدن از ارتفاع کم از محسن آزرم و مجید اسلامی چهار ستاره گرفته است. همچنین دراین جدول رده بندی هوشنگ گلمکانی به فیلم «گس» سه ستاره داده و فیلم «۳۱۶» هم از مجید اسلامی سه ستاره گرفته است.