هنر و تجربه:  حسین هدایتی سرمایه‌داری است که  نامش بیشتر در فوتبال کشور به گوش می‌رسد. کمک‌های او به باشگاه پرسپولیس و تیم‌داری موقت او با استیل آذین که آغازی خوش و پایانی ناخوش داشت، نام او را سر زبان‌ها انداخت. در گلریزان اکران ویژه «اعترافات ذهن خطرناک من» شنبه‌شب هدایتی میهمان ویژه مراسم بود.

حضور موثر او در مراسم خیریه  باعث شد از او بپرسیم آیا حاضر است مثل ورزش در سینما هم سرمایه‌گذاری کند یا خیر. در فیلم‌هایی با موضوعاتی که مسائل و مشکلات نسل جوان را به تصویر بکشد و نقش مثبتی در سلامت جامعه ایفا کند.

هدایتی در مورد این‌که آیا میلی به حضور در متن سینما دارد یا خیر گفت: «ما در سینما  و هر جا که بتواند به آرامش و امنیت و نشاط و فرهنگ عمومی مردم کمک کند، پای کار بوده و هستیم.»

از هدایتی پرسیدیم، پس فیلم‌سازان جوان امیدوار باشند به حمایت شما؟ آیا جز ورزش، هنر هم می‌تواند امکانی برای سرمایه گذاری و اثرگذاری باشد؟ هدایتی در پاسخ گفت: «بله این وظیفه اجتماعی من است ، در خیلی از موارد هم دارم بی‌سروصدا انجام وظیفه می‌کنم.»

حسین هدایتی ادامه داد: «پیش از این هم کمک‌هایی به فیلم‌ها و سریال‌ها داشته‌ام و بخشی از این کارها از تلویزیون هم پخش شده است. مهم این است که کار اثرگذار باشد و حال همه ما را بهتر کند.»

برچسب‌ها: