هنر و تجربه :حجت الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی در نامه ای به  محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما از رویکرد تخریبی بخش خبری « بیست و سی» گلایه کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن نامه ایوبی به سرافراز آمده است:
جناب آقای دکترمحمد سرافراز؛رئیس محترم سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران؛با سلام و احترام؛وظیفه خود می دانم از رویکرد مثبت سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در پوشش رویدادهای سینمایی کشور به ویژه پخش بسیار بهتر تیزرهای سینمایی تشکر کنم؛ بی تردید اعتلای سینمای ایران کمک بزرگی به رسانه ملی برای انجام رسالت خطیراش،خواهد کرد.
با این وجود و به رغم میل باطنی برای پاسخگویی به شبهه افکنی‌های رسانه‌ای که هرازگاهی رخ می‌دهد، به دلیل اهمیت موضوع از شما درخواست می‌شود دستور فرمایید گزارش سراسر کذب و نادرست بخش خبری “بیست و سی” شامگاه پنجشنبه ۲۹ مرداد با موضوع تغییر نام جشنواره فیلم فجر را جهت روشن شدن افکار عمومی تصحیح کنند؛ البته این نخستین بار نیست که این برنامه با رویکردی تخریبی موجب تشویش افکار عمومی نسبت به برنامه های سازمان سینمایی شده است.
در برنامه یادشده این گونه تصریح شده که دیگر جشنواره فیلمی به نام فجر وجود نخواهد داشت به زعم تحلیل‌گر برنامه در جمع‌بندی نهایی خود از اینکه نام فجر از سینمایی که در خور نام انقلاب اسلامی نیست ،برداشته شده، اظهار خوشوقتی کرده است. این برنامه علاوه بر نشر خبر کذب، سینمای پرافتخار کشور را که مورد حمایت بی‌دریغ مقام معظم رهبری است در مقابل ارزش های اسلامی و انقلابی قرار داده است.
به زودی مقرارات جشنواره فیلم فجر از سوی دبیر محترم این جشنواره اعلام و سیمرغ های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نه تنها در تهران و استان های مختلف بلکه برای نخستین بار در شماری از کشورهای جهان همزمان با دهه جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به پرواز درخواهد آمد و زود باشد که آفتاب آید دلیل آفتاب. و زود باشد که این حقیقت بر همگان آشکار شود. اما سرمایه بزرگ رسانه ملی که همان اعتماد مخاطبین است چه خواهد شد؟ آیا شایسته است که فردی یا گروهی برای منفعتی گذارا و سیاسی سرمایه بزرگ اعتمادملی را مخدوش کند؟ با شناختی که از جنابعالی وجود دارد یقین می دانیم که آنچه روی داده بیرون از خواست و اراده سازنده شماست. امید که با دستور فوری شما آب رفته به جوی بازگردد.
موفقیت های روزافزون تان را از خدواند بزرگ خواستارم.
با احترام؛حجت الله ایوبی