هنر و تجربه: یک تریلر آمریکایی صدرنشین جدول فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی در این هفته شد.

«مرد کامل» به کارگردانی دیویدام روزنتال در هفته اول اکران خود در دو هزار و ۲۲۱ سالن، توانست ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار بفروشد و به میانگین فروش خیره کننده ۱۲ هزار دلار در هر سینما دست یابد و البته در رده اول جدول کلی فروش قرار بگیرد. مرد کامل با بازی سانا لاتان، مایکل ایالی و موریس چست نات داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که نبود اعتماد در آن، اعضایش را به سمت تصمیمات سختی سوق می‌دهد. بودجه این فیلم ۱۲ میلیون دلار اعلام شده است.

رتبه دوم جدول فروش اما در اختیار آخرین ساخته ام نایت شیامالان کارگردان هندی فیلم معروف «حس ششم» است. فیلم «ملاقات» که این هفته اکران شده ۲۵ میلیون و ۶۹۰ هزار دلار در سه هزار و ۶۹ سالن فروخت. متوسط فروش ملاقات در هر سینما هشت هزار و ۳۷۱ دلار بوده است. شیامالان پس از ساخت دو فیلم پرهزینه استودیویی «آخرین هوا شکن» و «پس از زمین» سراغ ساخت این کمدی – ترسناک ۵ میلیون دلاری رفته است.ملاقات با بازی الیویا دی ژونگ، اد آگزن‌بولد و دیانا دوناگان داستان خانه‌ای را تعریف می‌کند که مادر خانواده متوجه می‌شود که پس از ملاقات دو فرزند کوچکش با مادربزرگشان، اتفاقات عجیبی برایشان می‌افتد.

رتبه سوم هم در اختیار درام «اتاق جنگ» به کارگردانی الکس کندریک است. اتاق جنگ در سومین هفته اکرانش در هزار و ۶۴۷ سالن، ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروخت و در رده سوم جدول کلی فروش قرار گرفت. این فیلم به طور متوسط رقم چهار هزار و ۴۹۳ دلار در هر سالن فروش داشته است. با این حساب مجموع فروش اتاق جنگ در سه هفته به ۳۹ میلیون و ۱۸۸ هزار دلار رسید. این رقم در سه هفته آن هم برای فیلمی که تنها ۳ میلیون دلار خرج ساخت آن شده است، خیره کننده به نظر می‌رسد. اتاق جنگ با بازیگران آمریکایی آفریقایی‌تبار، داستان زندگی خانواده‌ای را روایت می‌کند که راه‌حل مشکلات خود را در دعا و نیایش جست‌وجو می‌کنند.

رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل به ترتیب در اختیار فیلم‌های «پیاده روی در جنگل» با چهار میلیون و ۶۲۰ هزار دلار فروش، «راه فراری نیست» با دو میلیون و ۸۷۹ هزار دلار، «۹۰ دقیقه در بهشت» با دو میلیون و ۱۶۰ هزار دلار، «هدیه» با یک میلیون و ۴۳۲ هزار دلار، «آموزش رانندگی» با ۷۵۸ هزار دلار ،«مادربزرگ» با ۷۳۶ هزار دلار،  و «ریکی و فلش» با ۴۰۰ هزار دلار فروش قرار دارند.