هنر و تجربه: گروه سینمایی هنر و تجربه همزمان با هفته دفاع مقدس، فیلم‌هایی از ابراهیم حاتمی‌کیا، احمدرضا درویش، رسول ملاقلی‌پور، خسرو سینایی و… را از دوشنبه ۳۰شهریور تا روز یکشنبه ۵ مهرماه به نمایش می‌گذارد.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، دراین برنامه که در محل خانه هنرمندان و با مشارکت سینماتک خانه هنرمندان برگزار می‌شود، قرار است فیلم‌های «دیده‌بان» (ابراهیم حاتمی‌کیا)، «آخرین روزهای زمستان» (محمدحسین مهدویان)، «کیمیا» (احمدرضا درویش)، «سفر به چزابه» (رسول ملاقلی‌پور)، «در کوچه‌های عشق» (خسرو سینایی)، «مدار صفر درجه» و «مُلفِ گند» (هر دو از ساخته‌های محمود رحمانی) و مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه با موضوع دفاع مقدس از روز دوشنبه ۳۰شهریور تا روز یکشنبه ۵ مهرماه در خانه هنرمندان به نمایش درآیند.

POSTER hafte defae moghaddas

نمایش این فیلم‌ها  ساعت ۱۸ است و پس از نمایش فیلم، از ساعت ۱۹:۳۰ جلسات نقد و بررسی فیلم‌ها با حضور کارگردان یا عوامل و منتقدان برگزار می‌شود. اسامی منتقدان دعوت شده برای هر مراسم متعاقبا اعلام می‌شود.

نمایش فیلم «دیده‌بان» و دو مستند «ملف گند» و «مدار صفر درجه» پس از پایان هفته دفاع مقدس ادامه دارد اما سایر فیلم‌ها تنها یک تک‌سانس در خانه هنرمندان به نمایش درمی‌آیند. حضور در این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد است.

برچسب‌ها: