هنر و تجربه: پیش‌تولید هفتمین فیلم سینمایی اصغر فرهادی با فراخوان برای انتخاب بازیگر آغاز شد. فیلمی که «برسد به دست آهو» نام دارد و این بار در ایران ساخته می‌شود.

کاوه سجادی حسینی با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی در مقام دستیار کارگردان از تمام علاقه‌مندان به بازیگری دعوت کرده تا با تهیه فیلمی از خودشان، مشخصات خود را ضبط کرده و به شماره تلگرام اعلام شده در ویدئو فراخوان ارسال کنند. سجادی حسینی که پیش از این فیلم‌های «شب، بیرون» و «بوفالو» را ساخته، در این فیلم دستیار اصغر فرهادی است و در این ویدئوی ۱۵ ثانیه‌ای از علاقمندان بازیگری می‌خواهد با تهیه فیلم‌های حداکثر سه دقیقه‌ای از خودشان، مشخصات خود را ضبط و به شماره تلگرام اعلام‌شده در ویدئو فراخوان ارسال کنند.

این فراخوان محدودیت سن و جنسیت ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند فیلم تهیه‌شده از خود را صرفا از طریق نرم‌افزار تلگرام و شماره اعلام شده ٠٩٣٩٠٣٨٨۶٩٩ برای گروه تولید این فیلم ارسال کنند.

فرهادی پس از این فیلم، دومین پروژه بین‌المللی خود را اکتبر سال آینده میلادی در اسپانیا کلید خواهد زد. فیلمی که پدرو آلمودووار با همکاری «الکساندر ماله گى» مدیر کمپانى «ممنتو» از کشور فرانسه تهیه‌کننده آن خواهد بود و طبق برنامه‌ریزی اعلام شده، مهرماه ۹۵ در اسپانیا و با شرکت «پنه‌لوپه کروز» کلید می‌خورد.

فرهادی در دو فیلم «رقص در غبار» و «شهر زیبا» یکی از نقش‌های اصلی را به بازیگران ناشناخته داده بود،‌ اما بعد از آن هرگز از نابازیگر در نقش‌های اصلی استفاده نکرده بود.