هنر و تجربه: استوین سودربرگ، کارگردان ۵۱ ساله و برنده اسکار هالیوود برای اولین قصد دارد فیلمی تلویزیونی برای شبکه اچ بی او آمریکا بسازد.

«نوار عکس» نام اثر جدیدی است که سودربرگ با نقش آفرینی شارون استون و گرت هدلاند جلوی دوربین می‌برد. در مورد این فیلم گفته شده که فیلمی تجربی خواهد بود که سودربرگ با فیلم‌برداری چندین خط داستانی به تماشاگر اجازه می‌دهد تا او خودش سرنوشت شخصیت‌های داستان را مشخص کند اما اطلاعات بیشتری در مورد آن به بیرون درز نکرده است.

سودربرگ در تایید خبر این پروژه می‌گوید: «فکر می‌کنم مدیران اچ بی او به دو دلیل به ساخته شدن نوار عکس مشتاق باشند. اول اینکه این فیلم راه جدیدی از تجربه روایت یک قصه را ارائه می‌دهد و این تجربه را با دیگران به اشتراک می‌گذارد. دوم هم این است که بعد از ساخت این فیلم یک شاخه جدیدی به نام بهترین فیلم تلویزیونی تجربی در جوایز امی به راه می‌افتد که تنها نامزد دریافتش ما خواهیم بود».

سودربرگ سابق بر این با ساخت فیلم موفق «پشت شمعدانی‌ها» با بازی مت دیمون و مایکل داگلاس، توانسته بود چندین جایزه معتبر از جمله گلدن گلوب و امی را برای شبکه اچ بی او به ارمغان بیاورد. قرار است ماه بعد، فیلم‌برداری نوار عکس شروع شود.

برچسب‌ها: