هنر و تجربه: اصفر فرهادی پایان روز یکشنبه پنجم مهرماه را اتمام مهلت فراخوان انتخاب بازیگر برای فیلم «برسد به دست آهو» اعلام کرد.

در متنی که روابط عمومی این فیلم منتشر کرده‌، آمده است: «ضمن تشکر از استقبال گسترده و سپاسگزاری از همه کسانی که ویدئوهای خود را برای گروه تولید ارسال کرده‌اند، ویدئوهای بسیار زیادی برای گروه تولید برسد به دست آهو ارسال شده است که اغلب آن‌ها عزیزان زیر ۴۰ سال هستند. ما بسیار استقبال می‌کنیم اگر دوستان بالای ۴۰ سال نیز در دو روز باقی مانده برای ما ویدئوی معرفی خود را بفرستند. تمام ویدئوها توسط اعضای گروه دیده خواهند شد. فقط به دلیل تعداد بسیار زیاد ویدئوهای ارسالی، ممکن است کمی با تاخیر این اتفاق بیافتد اما گروهی چند نفره به شکل شبانه‌روزی مشغول دیدن و دسته‌بندی فیلم‌های ارسال شده هستند و ویدئوها را با دقت بازبینی می‌کنند.»

جمعه هفته پیش ۲۷ شهریور بود که کاوه سجادی حسینی دستیار اصغر فرهادی در فراخوانی ویدیویی از علاقه‌مندان به بازیگری خواست تا ویدیویی سه دقیقه از خودشان را در تلگرام آپلود کنند. «برسد به دست آهو» هفتمین فیلم اصغر فرهادی است که او قصد دارد در پاییز، در ایران جلوی دوربین ببرد. او سال بعد نیز فیلمی بین‌المللی با حصور پنه لوپه کروز بازیگر مطرح اسپانیایی خواهد ساخت.