هنر و تجربه: آیین دیدار با عوامل اولین فیلم یلدا جبلی با نام «داره صبح میشه» دوشنبه شب ۶ مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ در سینما فرهنگ برگزار شد.

پس از مراسم امضای پوستر و گرفتن عکس‌های یادگاری، سام بهشتی به عنوان مجری در شروع مراسم، ضمن تشکر از مهمانان از عوامل فیلم دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند. رویا نونهالی پس از گرفتن میکروفون به نمایندگی از تیم ساخت فیلم، خوش‌آمدگویی کرد و ابراز امیدواری کرد که حین دیدن فیلم حال همه خوب باشد. دیگر اعضای تیم پرستاره داره صبح می‌شه نیز صحبتی نکردند تا فیلم زودتر برای مخاطبان به نمایش دربیاید.

همایون ارشادی، شاهرخ فروتنیان، سروش صحت، الهه حصاری، پیمان حقانی، مهدی احمدی، فردین خلعتبری، فرخ نعمتی، افسانه چهره آزاد، لیلا زارع، حمیرا نونهالی، فرهاد جم، محمد رحمانیان، و …. از مهمانان سرشناسی بودند که در افتتاحیه داره صبح می‌شه حضور داشتند.

«داره صبح می‌شه» داستان یک زوج جوان به نام‌های گلی و سامان است که شب قبل از ازدواج‌شان در یک مهمانی دوستانه بازی‌ای را شروع می‌کنند که این بازی و شوخی آن‌ها را درگیر یک اختلاف نظر جدی می‌کند و بهانه‌ای می‌شود برای ورود به قصه خانواده‌هایی دیگر در همان شب. فیلم داستان تمام این خانواده‌ها را به صورت موازی نمایش می‌دهد و تمام این داستان‌ها به واسطه شوخی این چند جوان در یک نقطه به هم متصل می‌شوند. رویا نونهالی، بابک کریمی، مهدی احمدی، رعنا آزادی‌ور، امیرحسین آرمان، الهه حصاری و ایرج شهزادی از بازیگران این فیلم هستند که از ۴ مهر ماه در سینماهای هنر و تجربه به اکران درآمده است.

 

 

112IMG_9644