هنر و تجربه: همزمان با تجهیز و دیجیتال شدن سالن سینما «مهر» واقع در شهر آبادان، فیلم سینمایی «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی در این سالن و در یک سانس روی پرده می‌رود. این اولین نمایش فیلم در این سینما پس از تجهیز و بازسازی آن است. 

به گزارش خبرگزاری مهر، فیلم سینمایی «تاج محل» ساخته دانش اقباشاوی چهارشنبه ۸ مهرماه ساعت ۱۶ در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری «اروند» در شهر آبادان نمایش داده می شود.

سالن سینما «مهر» شهر آبادان که به تازگی تجهیز و دیجیتال شده اولین نمایش خود با امکانات جدید را به فیلم «تاج محل» اختصاص داده است.

فیلم سینمایی «تاج محل» نخستین تجربه کارگردانی دانش اقباشاوی در عرصه سینمای بلند داستانی است که سید رضا میرکریمی تهیه کنندگی آن را به عهده داشته و در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

این فیلم سینمایی درباره مردی ۶۰ ساله به نام حسین مرادی است که در آبادان زندگی می کند. این مرد مجبور شده تعدادی از همکاران خود را که در شرکت کشتی سازی فعال بودند، بنا بر خواست کارفرما اخراج کند…

کریم نیکونظر و دانش اقباشاوی نویسندگی فیلم «تاج محل» را به عهده داشته‌اند و پریوش نظریه، عبدالجبار اقباشاوی، علی مردانه، شهلا پرویز مرادی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فیلم «تاج محل» ساخته دانش اقباشاوی از ۱۱ مهرماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می‌شود.

برچسب‌ها: