هنر و تجربه: سومین فیلم سینمایی کیارش اسدی‌زاده با نام «جابجایی پدر» به موضوع مهاجرت می‌پردازد.

اسدی‌زاده در گفتگو با سایت هنر و تجربه از پایان نگارش فیلم‌نامه سومین فیلمش خبر داد. اسدی‌زاده درباره زمان ساخت فیلم و عوامل آن می‌گوید: «کار نوشتن فیلم‌نامه تمام شده و مشغول مذاکره با چند تهیه‌کننده هستم. عوامل و بازیگران در ذهن من مشخص شده‌اند اما تا زمانی که قطعی نشود نمی‌توانم اعلام کنم. زمان فیلم‌برداری قطعا در سال ۹۵ خواهد بود.»

دومین فیلم اسدی‌زاده با نام «شکاف» که در جشنواره سال گذشته به نمایش درآمد، به زودی اکران می‌شود. «شکاف از نیمه آبان‌ماه اکران می‌شود ولی سرگروه آن هنوز مشخص نیست و این هفته سرگروه به ما اعلام می‌شود.»

اسدی‌زاده درباره مضمون فیلمش می‌گوید: «تم کلی فیلم «جابجایی پدر» درباره موضوع مهاجرت است و نگاهی متفاوت به این موضوع دارد. کاراکترهای اصلی فیلم مرد هستند و سه نسل مختلف از مردان با موضوع مهاجرت درگیر می‌شوند و کاراکتر زنی در فیلم حضور ندارد. فیلم از جنس روزمرگی آدم‌های اطراف ماست و با فیلم‌های دیگر سینمای ایران که درباره تم مهاجرت هستند تفاوت زیادی دارد.»نخستین فیلم اسدی‌زاده «گس» از ۱۶ خرداد در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده است و نمایش آن همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها: