هنر و تجربه: جشنواره‌ای به نام «دیدار با دیوانگی» که هر ساله با هدف بررسی کشف تجربه افرادی که بیمارهای روانی یا اعتیاد را تجربه کرده‌اند در تورنتوی کانادا برگزار می‌شود، فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی را در کنار ۱۴ فیلم بین المللی دیگر به نمایش درمی‌آورد.

این جشنواره بزرگ ترین فستیوال فیلم مرتبط با سلامت روانی انسان است که قصد دارد تا رازهای ذهن انسان و مشکلاتی که بیماری‌های روانی و اعتیاد برای آن به وجود می‌آورد را برملا کند و آگاهی عمومی مردم را در این رابطه بالا ببرد. مدیران برگزاری فستیوال دیدار با دیوانگی، بالغ بر ۲۰ برنامه تدارک دیده و بیش از ۴۰ فیلم بلند و کوتاه را با مضمون بیماری‌های مختلف ذهنی را به روی پرده می‌فرستد و نشستی هم در مورد اعتیاد در تلویزیون برگزار می‌کند.

وبسایت ایندی وایر با قرار دادن تصویری از «پریدن از ارتفاع کم» به عنوان عکس یک این خبر، اعلام کرده که فیلم «جریان سریع» افتتاح کننده جشنواره بوده و فیلم‌های دیگری نظیر «شکستن زنجیر» ارمینیا کولوچی، «هشت» پیتر بلک برن، «دکور» احمد عبدالله، «دنیای دانیل» ورونیکا لیسکوا، «خواهر لاغر من» سانا لنکن، «فرشته قدرتمند» ووجیج اسمارزوفسکی، «نوری در زیر پاهایشان» والری ویس، «دلتنگ» جیکوب اروا هم در لیست فیلم‌های بلندی که قرار است به نمایش دربیایند دیده می‌شود.

داستان پریدن از ارتفاع کم درباره زن جوان بارداری به نام نهال است که ناگهان می‌فهمد جنین در شکمش مرده است. او تصمیم می‌گیرد سکوت کند و به کسی چیزی نگوید. نگار جواهریان و رامبد جوان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

بیست و سومین دوره جشنواره «دیدار با دیوانگی» از ۶ تا ۱۴ نوامبر (۱۵ تا ۲۳ آبان) برگزار می‌شود.