هنر و تجربه: با نزدیک شدن به زمان برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، ۱۲۹ فیلم راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره به تفکیک موضوع اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، طبق آخرین آمار رسیده از هیأت انتخاب بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کوتاه تهران، امسال در بخش ملی ۵۳ اثر «داستانی»، ۲۲ فیلم «مستند»، ۴۰ اثر «پویانمایی» و ۱۴ فیلم «تجربه‌گرا» به نمایش در خواهند آمد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره در این دوره مجموعاً ۱۴۱۸ اثر از سراسر کشور در قالب‌ها و موضوعات مختلف به دبیرخانه رسید که پس از چند ماه بررسی و بازبینی درنهایت ۱۲۹ اثر برای بخش‌های مختلف برای شرکت در بخش سینمای ایران انتخاب شدند.

دعوت به همکاری برای برگزاری جشنواره
انجمن سینمای جوانان از دانشجویان علاقه‌مند به همکاری در برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران دعوت می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، علاقه‌مندان می‌توانند با دریافت فرم ثبت‌نام در این طرح و ارسال آن به ایمیل انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس iycs.office@gmail.com تمایل خود برای شرکت در این طرح را اعلام نمایند.

درنهایت برگزارکنندگان جشنواره از افراد واجد شرایط در زمینه تخصصی اعلام‌شده از سوی متقاضی جهت همکاری در برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران دعوت به عمل خواهند آورد.
امکانات اقامت متقاضیانی که از شهرستان‌ها برای شرکت در این طرح دعوت خواهند شد از سوی ستاد اجرایی جشنواره تأمین می‌گردد.