هنر و تجربه: فیلم ام نایت شیامالان کارگردان هندی الاصل  با نام «ملاقات»، همچون دو هفته گذشته در رتبه اول فروش آمریکای شمالی فیلم‌های مستقل  باقی ماند.

این فیلم در چهارمین هفته فروشش در دو هزار و ۲۹۶ سینما، سه میلیون و ۹۵۰ هزار دلار فروخت و مجموع فروش خود را به ۵۷ میلیون دلار رساند. مجموع فروش این فیلم در هر سینما هزار و ۷۲۰ دلار بوده است. شیامالان بعد از ساخت دو فیلم پرهزینه استودیویی «آخرین هوا شکن» و «پس از زمین» سراغ ساخت این کمدی – ترسناک ۵ میلیون دلاری رفته است. ملاقات با بازی الیویا دی ژونگ، اد آگزن‌بولد و دیانا دوناگان داستان خانه‌ای را تعریف می‌کند که مادر خانواده متوجه می‌شود که پس از ملاقات دو فرزند کوچکش با مادربزرگشان، اتفاقات عجیبی برایشان رخ می‌دهد.

در رتبه دوم جدول، درام «اتاق جنگ» به کارگردانی الکس قرار دارد. اتاق جنگ در ششمین هفته اکرانش در هزار و ۷۴۶ سالن، دو میلیون و ۸۰۰ هزار دلار فروخت. این فیلم به طور متوسط رقم هزار و ۶۰۴ دلار در هر سالن فروش داشته است. با این حساب مجموع فروش اتاق جنگ در شش هفته به ۶۰ میلیون و ۵۴۴ هزار دلار رسید. رقمی که برای فیلمی که تنها ۳ میلیون دلار خرج ساخت آن شده است، چشمگیر به نظر می‌رسد. اتاق جنگ با بازیگران آمریکایی آفریقایی‌تبار، داستان زندگی خانواده‌ای را روایت می‌کند که راه‌حل مشکلات خود را در دعا و نیایش جست‌وجو می‌کنند.

رتبه سوم هم در اختیار «مرد کامل» به کارگردانی دیوید ام روزنتال است که هفته چهارم اکرانش را پشت سر گذاشت و دو میلیون و ۴۰۰ هزار دلار در هزار و ۳۶۴ سالن فروش داشت؛ با متوسط فروش هزار و ۷۶۰ دلار در هر سالن. رقم کل فروش این فیلم، ۵۲ میلیون و ۶۱۵ هزار دلار است. مرد کامل با بازی سانا لاتان، مایکل ایالی و موریس چست نات داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که نبود اعتماد در آن، اعضایش را به سمت تصمیمات سختی سوق می‌دهد. بودجه این فیلم ۱۲ میلیون دلار اعلام شده است.

رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل به ترتیب در اختیار فیلم‌ ترسناک «جهنم سبز» با یک میلیون و ۲۸۹ هزار دلار فروش، «پیاده روی در جنگل» با ۴۴۰ هزار دلار، «مادربزرگ» با ۴۰۲ هزار دلار، «ملاقات با پاتل‌ها» با ۱۶۲ هزار دلار، «تلوار» با ۱۵۳ هزار دلار ،«آموزش رانندگی» با ۱۱۰ هزار دلار،  و «شب بخیر مادر» با ۱۰۹ هزار دلار فروش قرار دارند.