هنر و تجربه: فیلم «مکس دیوانه» که امسال با استقبال مخاطبین و منتقدان مواجه شد در دو دنباله دیگر ادامه خواهد داشت. جورج میلر کارگردان این فیلم در گفتگویی تایید کرد دو فیلم دیگر از فیلم‌های این سری را در دست ساخت دارد و تاکنون چندین فیلمنامه برای آن نوشته است.

میلر در این باره می‌گوید: «در روند نوشتن فیلمنامه ها ما حسابی به پیش زمینه قصه فکر کردیم و نه فقط شخصیت ها که همه وسایل نقلیه را مورد توجه قرار دادیم. حتی جزییاتی مثل اینکه چطور چرخ ها باید عمل کنند هم حساب شده است.»

وی در ادامه گفت: «در نهایت به دو فیلمنامه رسیدیم و حالا هم در حال مذاکره با تهیه کننده‌ها هستیم تا مسیر کار را روشن کنیم. اما این که کدام یک از این دو داستان را ابتدا در دست بگیریم خیلی مطمئن نیستم. هر روز در گرما و در میان گرد و غبار فیلمبرداری کردن، خیلی  انرژی‌بر است». فیلمبرداری «مکس دیوانه: جاده خشم» بعدی پروسه‌ای طولانی خواهد داشت و هشت ماه زمان برای آن در نظر گرفته شده است. نام فیلم‌های بعدی «مکس دیوانه: سرزمین زباله» و «مکس دیوانه: فیوریوسا» (اسم شخصیتی که شارلیز ترون نقش او را در این فیلم بازی کرده است) باشد.

فیلم اول «مکس دیوانه: جاده خشم» با بازی تام هاردی امسال جایزه بهترین فیلم از فدراسیون بین‌المللی منتقدین فیپرشی را دریافت کرده بود.

برچسب‌ها: