هنروتجربه: مستند سینمایی «من می‌خوام شاه بشم» به کارگردانی مهدی گنجی در بخش مسابقه بین الملل جشنواره «چاگرین» آمریکا به روی پرده می‌رود.

این جشنواره تخصصی فیلم مستند از ۱۵  تا ۲۰ مهرماه در شهر چاگرین فالز ایالت اوهایو برگزار می‌شود. من می خوام شاه بشم در مسابقه بین الملل این جشنواره با فیلم‌های دیگری از سراسر دنیا رقابت می کند. مهدی گنجی کارگردان این فیلم نیز برای معرفی فیلم در این جشنواره حضور می‌یابد.
این مستند ضمن کسب جایزه بهترین کارگردانی فیلم مستند از سی و سومین جشنواره فیلم فجر و جایزه ویژه هیات داوران در جشنواره فیلم مستند فلاهرتیانای روسیه تاکنون در جشنواره‌هایی چون  آمستردام (ایدفا)، مونیخ آلمان، میلنیوم بلژیک، پلنت داکس لهستان، سیلور داکس آمریکا، زوریخ و دی ام زد کره جنوبی به نمایش در آمده و نامزد دریافت جایزه شبکه تی آر تی ترکیه بوده است.
این فیلم هم‌اکنون در گروه هنر و تجربه در حال اکران است. فیلم مستند ۷۰ دقیقه‌ای من می‌خوام شاه بشم مستندی درباره «عباس برزگر» است که با کمک خانواده‌اش از توریست‌های خارجی در دهکده‌ی گردشگری‌اش پذیرایی می‌کند و آنها را به دیدن عشایر می‌برد؛ اما او یک رویای بزرگ در سر دارد.