هنر و تجربه: جلسه نقد و بررسی فیلم «پنج تا پنج» نخستین ساخته تارا اوتادی،  با حضور این کارگردان، شمس لنگرودی بازیگر فیلم و آبان ملک محمدی به عنوان منتقد در تالار وحدت دانشگاه باهنر برگزار و با استقبال دانشجویان مواجه شد.

سوژه فیلم و نزدیک بودن محتوا و سبک فیلم به مدیوم تئاتر از موضوعاتی بود که در این جلسه در پرسش و پاسخ‌ها بین دانشجویان و عوامل فیلم مطرح شد. پنج تا پنج با بازی رضا کیانیان، شمس لنگرودی، تورج نصر، محمد علی دیباج و علی‌اصغر شهبازی که از پنجم اردیبهشت در گروه هنر و تجربه به اکران در آمده، اقتباسی از نمایش‌نامه رادیویی «پنچری» نوشته فردریش دورنمات است که با نویسندگی ماهان حیدری و کارگردانی تارا اوتادی به فیلم تبدیل شده است. پنج تا پنج که نام آن به اتفاقاتی اشاره دارد که در طول یک شب تا صبح در منزل چهار پیرمرد می‌افتد، داستان جراح ۵۵ ساله ثروتمندی است که در پی خرابی اتومبلیش در جاده به مهمان‌خانه روستا مراجعه می‌کند و مسئول پذیرش مهمان‌خانه او را به ویلایی راهنمایی می‌کند که متعلق به چهار مرد مسن است. چهار پیرمرد از او می‌خواهند به جای پرداخت پول، در بازی آن‌ها شرکت کند.

گفتنی است جلسات نقد و بررسی فیلم‌های گروه هنر و تجربه در کرمان توسط موسسه تصویر عصر آدینه برگزار می‌شود و تاکنون فیلم‌های «ماهی و گربه» و «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» با حضور شهرام مکری و سعید ابراهیمی‌فر در کرمان مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند. برنامه‌های بعدی هنر و تجربه در کرمان نیز نقد و بررسی «پرویز» با حضور مجید برزگر در تاریخ ۱۵ آبان و «روغن مار» با حضور علیرضا داودنژاد در تاریخ ۲۹ آبان برگزار خواهد بود.طراح این جلسات آبان ملک محمدی است ، همچنین با پی‌گیری‌های انجام شده احتمالا در آینده نزدیک سینما هتل پارس کرمان به چرخه سینماهای ثابت هنر و تجربه اضافه شود.