هنر و تجربه: جنیفر لارنس بازیگر برنده اسکار فیلم‌های «نمایشنامه نقاط روشن» و سری «بازی‌های گرسنگی» که قرار بود در فیلم جدید ریچارد لینک‌لیتر با عنوان «پروژه رزی» بازی کند از حضور در این پروژه انصراف داد. بعد از «قلعه شیشه‌ای» این دومین فیلمی است که لاورنس به تازگی به دلیل مشکلات زمان بندی فیلم‌هایش، از حضور در آنها کناره گیری کرده است.

«پروژه رزی» بر اساس رمان گرایمی سیمیسون ساخته می‌شود و دو تیم دو نفره مسئولیت تهیه و نوشتن فیلم‌نامه پروژه رزی را بر عهده دارند؛ مت تالماک و مایکل کاستیگان تهیه کننده فیلم هستند و اسکات نوستاتر و مایکل وبر (نویسنده‌های «بخت پریشان ستاره‌های ما») هم سنارویوی آن را نگاشته‌اند.

داستان پروژه رزی در مورد یک استاد ژنتیک دانشگاه است که روابط عمومی اجتماعی ضعیفی دارد و به ادعای خودش روشی علمی ابداع کرده تا آدم بتواند همسری که کاملا مناسبش باشد را پیدا کند اما خودش با رزی آشنا می‌شود که معادلات و اختراعش را برهم می‌زند.

لینکلیتر فیلم «هر کسی سهم می‌خواهد» که اثری ورزشی در مورد تلاش تعدادی دانشجو برای تشکیل یک تیم بیس بال است را برای نیمه اول سال آتی میلادی آماده اکران دارد. گفته می‌شود هر کسی سهم می‌خواهد دنباله‌ای مضمونی برای «پسربچگی» به شمار می‌رود.