هنروتجربه :«دختر آت آشغالی» در شب جشنواره انیمیشن انگلیسی به نمایش در می‌آید.

 فستیوال فیلم بین‌المللی کریستال پالاس انگلیس در شهر لندن برگزار می‌شود و شمایی از بهترین فیلم‌های مستقل جهان را به نمایش می‌گذارد. این فستیوال یکی از جالب‌ترین رویدادهای فرهنگی لندن است و با انتخاب فیلم‌های باکیفیت در ۹ بخش مختلف، در سالن‌های غیرمعمول برگزار می‌شود و علاوه بر یک تجربه سینمایی متفاوت، با غذا و نوشیدنی‌های مختلف از حضار پذیرایی می‌کند. بسیاری از فیلم‌های انتخاب‌شده، پیش‌نمایش‌های جهانی، اروپایی و بریتانیایی خود را در این فستیوال خواهند داشت.

بخش‌ «شب انیمیشن» این فستیوال روز شنبه چهاردهم ماه نوامبر در استنلی هالز برگزار می‌شود .از نکات قابل توجه «شب انیمیشن» حضور فیلم «دختر آت آشغالی» ساخته محمد زارع و شلاله خیری است که نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن این فستیوال در رقابت با ۱۷ فیلم دیگر است. این فیلم داستان دختری را تعریف می‌کند که بدنش از آت و آشغال تشکیل شده است.

انیمیشن «دخترک آت آشغالی» که در دوره اکران نوروز ۹۴، روی پرده سینماهای هنر و تجربه رفته بود و در بخش فیلم‌های کوتاه سومین دوره جشنواره گوینت سنتر آمریکا نیز  شرکت کرد. . دخترک آت آشغالی به شیوه استاپ موشن (ایست- حرکتی) ساخته شده است.