هنر و تجربه: مارتین اسکورسیزی کارگردان صاحب سبک سینمای آمریکا که قرار بود در فیلم جدیدش از کریستیانو رونالدو، فوتبالیست مطرح باشگاه رئال مادرید استفاده کند، از این همکاری منصرف شد.

کارگردان «گاو خشمگین» و «راننده تاکسی» و «رفقای خوب» که سابق بر این اعلام کرده بود از کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در ازای استفاده از آپارتمان شخصی او به عنوان لوکیشن فیلمش استفاده کند، ظاهرا از تصمیم خود برگشته است. برنامه ریزی شده بود تا آپارتمان لوکس رونالدو که در یکی از برج‌های شهر منهتن قرار دارد، لوکیشن یکی از فیلم‌های جدید اسکورسیزی به نام «متقلب» باشد و رونالدو نیز طبق قراردادی که با تهیه کنندگان این فیلم داشت قرار بود نقش کوتاهی در آن بازی کند.

گفته می‌شود تغییر رأی اسکورسیزی مبنی بر عدم حضور کوتاه رونالدو در فیلمش به این دلیل است که وی نگران توجه بیش از حدی است که احتمالا رونالدو با حضورش در این فیلم به سمت خودش معطوف می‌کند. رونالدو ۱۰ میلیون پوند به عنوان غرامت برای عدم بازی در این فیلم دریافت خواهد کرد که رقم سنگینی برای فیلم اسکورسیزی، قبل از شروع کار تولید آن است. این فوتبالیست چند وقتی است که به بازیگری علاقه‌مند شده و به دنبال فرصت بازی در آثار نمایشی است. «متقلب» که یکی از پروژه‌های آتی مارتین اسکورسیزی است، براساس زندگی آلساندرو پروتو تاجر ایتالیایی ساخته خواهد شد که شخصیت اصلی رمان و فیلم «پنجاه طیف خاکستری» برگرفته از زندگی این شخصیت است.