هنروتجربه: با شروع دوره جدید اکران فیلم‌های هنر و تجربه بعد از ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی و باز شدن مجدد سینماهای تهران و شهرستان‌ها، دیگر شاهد نمایش دو فیلم در سینماهای گروه هنر و تجربه نخواهیم بود. نمایش مستند «راننده و روباه» به کارگردانی آرش لاهوتی و «فردا» با کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان امروز (۲۹ مهر ۱۳۹۴) به پایان خواهد رسید.

مستند راننده و روباه داستان زندگی محمود کیانی فلاورجانی را به تصویر می‌کشد. راننده کامیونی که فیلم‌های تجربی درباره حیوانات می‌سازد. کیانی برای ساختن فیلم جدیدش به یک روباه احتیاج دارد. فیلم روند جست‌وجو برای یافتن روباه را در کنار مشکلات و درگیری‌های خانوادگی و کاری او تعقیب می‌کند. این مستند از ۱۶ خرداد در گروه هنر و تجربه به اکران درآمد.

همچنین فیلم فردا نیز که از ۱۹ خرداد نمایشش آغاز شد یک فیلم سه اپیزودی با برداشتی آزاد از سه حکایت مولاناست، که با یک تم مشخص درهم تنیده شده است. فیلم حول محور یک تصادف شکل می‌گیرد. تصادفی که هر سه داستان را درگیر خود می‌کند. فردا روایت‌گر ۴۸ ساعت از زندگی افرادی است که هریک به گونه‌ای با مرگ درگیرند. یکی از مرگ می‌گریزد، دیگری با مرگ بر سر طمع می‌جنگد و آن یکی مرگ را به هیچ شکلی باور نمی‌کند.