هنروتجربه:هنگامه قاضیانی در فیلم «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری جایگزین نقش ساره بیات شد.

بیگلری کارگردان فیلم نیمه بلند «کمتر از چند دقیقه» با بازی مهرداد صدیقیان، آناهیتا افشار و زنده یاد مجید بهرامی که در دوره پیشین اکران فیلم‌های کوتاه در گروه هنروتجربه نمایش داده شد، بعد از ساخت چند فیلم مستند- داستانی برای شهرداری و نگارش فیلم‌نامه‌ای با نام «بیست و سه روز» با بازی هانیه توسلی و محمدرضا فروتن که به تازگی توسط مهدی گلستانه کلید خورده ، به سراغ یک اثر بلند سینمایی به تهیه‌کنندگی سعید ملکان رفته است. شنیده‌ها حاکی از این بود که  دست‌اندرکاران فیلم با شهاب حسینی، ساره بیات و بیتا فرهی قرارداد امضا کرده‌اند ،اما مدتی بعد هنگامه قاضیانی جایگزین نقش ساره بیات شد.

فیلم‌برداری نخستین اثر سینمایی احسان بیگلری از چند روز گذشته با حضور شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی و ناصر هاشمی در شمال شهر تهران آغاز شده است. در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است که خسرو نام پسر جوانی است که به بیماری اختلال دو قطبی مبتلا است و برای درمان این بیماری مجبور شده چند هفته ای در خانه برادر بزرگ‌تر خود به سر ببرد…

احسان بیگلری پیش‌تر تجربه دستیاری کارگردان در فیلم های «اتوبوس شب» و سریال «پرانتز باز» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، «درباره الی» ساخته اصغر فرهادی، «گیس بریده» به کارگردانی جمشید حیدری را داشته است.